دسترسی سریع
پنج شنبه ١٠ فروردين ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

پیام رییس دانشگاه به مناسبت روز آزمایشگاه و علوم آزمایشگاهی

رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در پیامی ۳۰ فروردین؛ روز آزمایشگاه و علوم آزمایشگاهی را به جامعه آزمایشگاهی تبریک گفت.

رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در پیامی ۳۰ فروردین؛ روز آزمایشگاه و علوم آزمایشگاهی را به جامعه آزمایشگاهی دانشگاه تبریک گفت.

 وبدا سبزوار/ متن پیام بدین شرح است؛

بسمه تعالی

سی‌ام فروردین ماه، روز آزمایشگاه و علوم آزمایشگاهی فرصتی است تا از جامعه فرهیخته و تلاشگرعلوم آزمایشگاهی قدردانی شود.متخصصانی که دیده بانان عرصه سلامت هستند و سهمی بسزا در روند پیشگیری، تشخیص و درمان بیماریهای واگیر و غیرواگیر دارند و بی تردید این نقش عالمانه و موثر با اعتلای روزافزون علمی در این حوزه مهم هر روز پررنگ تر خواهد شد.

طی ماه های اخیر که کشورمان با مشکل شیوع ویروس کرونا مواجه شده است متخصصین و کارشناسان عرصه علوم آزمایشگاهی با تلاش های خستگی ناپذیر خود همراه با سایرکادر بهداشت و درمان در راستای تشخیص به موقع این بیماری  و نیز کاهش درد و رنج بیماران اقدامات موثر و جهادگونه ای را به تصویر گذاشته اند.

اینجانب ضمن قدردانی از زحمات فداکارانه و موثر همه متخصصین، کارشناسان و پرسنل آزمایشگاه‌های حوزه‌های مختلف بهداشتی، درمانی و آموزشی، روز علوم آزمایشگاهی را به همه این عزیزان و همچنین اعضای هیئت علمی، اساتید، کارشناسان، کارکنان و دانشجویان علوم آزمایشگاهی تبریک عرض نموده وامید است با لطف الهی وهمدلی بتوانیم بر ویروس منحوس کرونا غلبه کنیم و شاهد روزهایی توام با سلامت باشیم.


دکترعلیرضا مسلم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

 

 

 

تاریخ درج خبر: شنبه ٣٠ فروردين ١٣٩٩    / شماره خبر:  ١١٦٢٥  / تعداد بازدید:  4594

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: