دسترسی سریع
پنج شنبه ٣١ خرداد ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوارعنوان کرد؛

فعالیت صد درصدی کلینیک های بیمارستانی در دوره همه گیری کرونا

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: همه کلینیک های بیمارستانی تابعه این دانشگاه با اجرای دستورالعمل پیشگیری از کرونا جهت رفاه حال همشهریان به صورت صد در صد خدمات موردنیاز را به مراجعین ارائه می دهند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: همه کلینیک های بیمارستانی تابعه این دانشگاه با اجرای دستورالعمل پیشگیری از کرونا جهت رفاه حال همشهریان به صورت صد در صد خدمات موردنیاز را به مراجعین ارائه می دهند.

وبدا سبزوار / دکتر محمد نعمت شاهی با اشاره به ارتقاء کیفیت خدمات و افزایش دسترسی بیماران درایام شیوع کرونا در گفتگو با وبدا اظهار کرد: کلینیک ویژه و درمانگاههای تخصصی بیمارستان ها در ایام نوروز در اکثر رشته ها همچون داخلی ،قلب و اطفال ضمن رعایت اصول مراقبتی حفاظت فردی و همگانی خدمات مورد نیاز مراجعین را ارائه نمودند.

وی با اشاره به  فعالیت تمامی پزشکان و اعضاء هیات علمی در رشته‌ های تخصصی و فوق تخصصی در کلینیک‌ ویژه و درمانگاه ‌های بیمارستان‌ها،افزود: حداکثر تعداد ویزیت حضوری حداکثر 6 بیمار در هر ساعت و برای گروه روانپزشکی 4 بیمار در ساعت با رعایت فاصله گذاری و رعایت اقدامات بهداشتی بین دو بیمار خواهد بود.

معاون درمان دانشگاه ادامه داد:درگروه دندانپزشکی با اولویت ارایه خدمات به بیماران اورژانسی با رعایت کامل اصول حفاظت فردی و اصول مراقبتی به مراجعین ارائه خدمات خواهد شد.

دکتر نعمت شاهی اضافه کرد: انجام اعمال جراحی انتخابی و غیر اورژانسی که تاکنون به علت شیوع کرونا ممنوع بود در حال حاضر با رعایت پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل ابلاغی انجام خواهد شد.

وی تاکید کرد: استفاده از ماسک و دستکش جهت کلیه پرسنل در مرکز درمانی و مراجعین و رعایت فاصله بیماران از یکدیگر و رعایت حداقل تعداد افراد همراه الزامی می باشد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار خاطرنشان کرد:سامانه نوبت‌دهی دانشگاه همه روزه به جز پنجشنبه ها فعال و شهروندان گرامی می‌توانند جهت دریافت نوبت، از طریق تلفن گویای 41448 و یا سامانه اینترنتی nobat.medsab.ac.ir  و اپیلیکیشن نوب دهی اقدام نمایند. 

 

تاریخ درج خبر: چهارشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٩    / شماره خبر:  ١١٦٢٠  / تعداد بازدید:  3254

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: