دسترسی سریع
جمعه ١١ فروردين ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

پیام تبریک رئیس شبکه بهداشت و درمان جغتای به مناسبت روز جهانی بهداشت

مهندس حسین زرقانی ریاست شبکه بهداشت ودرمان جغتای روزجهانی بهداشت 18 فروردین را به جامعه پزشکی و همکاران شبکه بهداشت ودرمان جغتای تبریک گفت.

  مهندس حسین زرقانی ریاست شبکه بهداشت ودرمان جغتای روزجهانی بهداشت 18 فروردین را به جامعه پزشکی و همکاران شبکه بهداشت ودرمان جغتای تبریک گفت.

  روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان جغتای/ مهندس حسین زرقانی در پیام خود گفت؛ 18 فروردین هرسال مصادف با  7 آوریل روز جهانی بهداشت می باشد، که سازمان جهانی بهداشت (WHO) سال 2020 را به عنوان سال جهانی پرستار و ماما  با شعار "پشتیبان و قدردان تلاش های پرستاران و ماماها باشیم" تعیین کرده است.

  وی گفت؛ یکی از مهمترین گروه های ارائه دهنده خدمت در حوزه بهداشت ودرمان پرستاران و ماماها می باشند، که در شرایط عادی و بحرانی فداکارانه و متعهدانه در جهت تأمین و ارتقاء سلامت مادران، کودکان، سالمندان و به طور کلی همه اقشار جامعه در عرصه های مختلف از خودگذشتگی و جان فشانی می نمایند.

  مهندس زرقانی در ادامه با توجه به شعار سال 2020 سازمان جهانی بهداشت (WHO)، از زحمات، پرستاران و ماماها و پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای، که در جهت ارائه خدمات سلامتی نقش برجسته ای داشته، و حتی با از خود گذشتگی در پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس از جانشان می گذرند، تا سلامت را به مردم هدیه کنند صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

   شایان ذکراست شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای با داشتن 8 مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، یک بیمارستان و چهار پایگاه اورژانس جاده ای و شهری فعال تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و درغرب خراسان رضوی قرار دارد.

 

 

تاریخ درج خبر: دوشنبه ١٨ فروردين ١٣٩٩    / شماره خبر:  ١١٥٧٩  / تعداد بازدید:  726

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: