دسترسی سریع
يکشنبه ٠٣ تير ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

بازدید رئیس شبکه بهداشت و درمان جغتای از مرکز و خانه بهداشت زرقان در ایام نوروز

به مناسبت سال جدید و در دهمین روز ایام نوروز مهندس زرقانی رئیس شبکه بهداشت و درمان جغتای از مرکزخدمات جامع سلامت زرقان وخانه بهداشت این مرکز بازدید کرد

  به مناسبت سال جدید و در دهمین روز ایام نوروز مهندس زرقانی رئیس شبکه بهداشت و درمان جغتای از مرکزخدمات جامع سلامت زرقان وخانه بهداشت این مرکز بازدید کرد.

  روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جغتای/ مهندس حسین زرقانی به مناسبت سال جدید و در راستای تسهیلات خدمات بهداشتی و درمانی در ایام تعطیلات نوروز به شهروندان، با حضور در مرکزخدمات جامع سلامت زرقان و خانه بهداشت این روستا از نحوه ارائه خدمت رسانی به مراجعان بازدید، و سال جدید را به همکاران تبریک گفت.

   رئیس شبکه بهداشت و درمان گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا ویروس و پیشگیری از این بیماری، فرمانداری، امام جمعه، پرسنل شبکه بهداشت و همه اداره ها، نهادها و بویژه عموم مردم در کنترل بیماری کرونا ویروس همکاری داشته، و کنترل ها در روستاها با همکاری بهورز خانه بهداشت، پایگاه بسیج، شورای  اسلامی و دهیاری به نحو احسن انجام، به طوری که در ورودی بیشتر روستاها، ایستگاه های ضدعفونی و مراقبت و آموزش های لازم صورت می گیرد، و با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونای از پذیرفتن افراد مسافر و غیر بومی توسط خود مردم همان روستاها جلوگیری می شود.

   مهندس زرقانی بیان کرد؛ در راستای خدمات بهداشتی و درمانی به شهروندان، همه مراکز خدمات جامع سلامت روستایی و شهری، مرکز 16 ساعته محمدآباد که در مورد ارجاع بیماران کروناویروس آماده شده، چهار پایگاه اورژانس جاده ای و شهری، اورژانس بیمارستان ولی عصر(عج) و... فعال و آمادگی ارائه خدمت رسانی به کلیه  مسافران و همشهریان عزیز را به صورت کامل داشته و دارند.

  وی در ادامه از شهروندان خواست؛ از حضور بی مورد در معابر و مسافرت پرهیز نمایند، و توصیه #در خانه بمانیم و مراقبت‌ها پزشکی و بهداشتی را جدی بگیرند، عدم روبوسی و دست ندادن، استفاده از ماسک در افراد دارای بیماری دیابتی، قلبی و نقص ایمنی و سایر مواردی که در این خصوص توسط کارشناسان توصیه‌ شده مورد تأکید قرار داد.

  مهندس حسین زرقانی در پایان از عموم شهروندان خواست، به سامانه خود اظهاری https://salamat.gov.ir در مورد بیماری کرونا ویروس مراجعه و پرسشنامه را پر نمایند.

   گفتنی است شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای با داشتن 8 مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، یک بیمارستان و چهار پایگاه اورژانس جاده ای و شهری فعال تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و درغرب خراسان رضوی قرار دارد.


 

 

تاریخ درج خبر: يکشنبه ١٠ فروردين ١٣٩٩    / شماره خبر:  ١١٥٧٠  / تعداد بازدید:  1968

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: