دسترسی سریع
پنج شنبه ١٠ فروردين ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

انعقاد تفاهم نامه‌ شبکه بهداشت و درمان و ناحیه مقاومت بسیج سپاه جغتای درجهت مبارزه با کرونا ویروس

تفاهم نامه‌ بین شبکه بهداشت و درمان و ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان جغتای جهت طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا انجام شد.

تفاهم نامه‌ بین شبکه بهداشت و درمان و ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان جغتای جهت طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا انجام شد.
 روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جغتای/ مهندس حسین زرقانی رییس شبکه بهداشت و درمان جغتای گفت؛ در راستای پیشگیری از بیماری کرونا ویروس و همکاری نهادها و اداره ها  با شبکه بهداشت، و تفاهم نامه فی ما بین سازمان بسیج و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و دستورالعمل ابلاغی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، تفاهم نامه همکاری در طرح ملی مبارزه با کروناویروس بین ناحیه مقاومت بسیج جغتای و شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای منعقد گردید.
   وی افزود: از مهم ترین بند‌های این تفاهم کمک به ضدعفونی و گندزدایی معابر در شهر و روستا‌ها، تولید ماسک و همچنین کمک به شناسایی و غربالگری تمام ساکنان شهر و روستا‌ها می‌باشد.

  شایان ذکر است شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای با داشتن 8 مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، یک بیمارستان و چهار پایگاه اورژانس جاده ای و شهری فعال تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و با جمعیتی حدود 55هزار نفر در غرب خراسان رضوی قرار دارد.


 

 

 

تاریخ درج خبر: سه شنبه ٢٧ اسفند ١٣٩٨    / شماره خبر:  ١١٥٤٣  / تعداد بازدید:  756

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: