دسترسی سریع
يکشنبه ٠٣ تير ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

دیدار رئیس شبکه بهداشت و درمان با امام جمعه جغتای

مهندس حسین زرقانی رئیس شبکه بهداشت و درمان به همراه دکترمحمود راه چمنی مسئول حراست شبکه با نماینده ولی فقیه حاج آقای موحدی پور امام جمعه جغتای دیدار کردند.

  مهندس حسین زرقانی رئیس شبکه بهداشت و درمان به همراه دکترمحمود راه چمنی مسئول حراست شبکه با نماینده ولی فقیه حاج آقای موحدی پور امام جمعه جغتای دیدار کردند.

  روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان جغتای/ حاج آقای موحدی پور امام جمعه جغتای در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از ریاست شبکه در پی گیری و تلاش در عرصه خدمات بهداشتی و درمانی، رهنمودهای لازم را بیان و با توجه به اهمیت حوزه سلامت، همکاری خود را در جهت مشارکت و ترغیب مردم در پیشگیری از بیماری کرونا ویروس، بویژه در نماز جمعه مورد تأکید قرار دادند.

    مهندس حسین زرقانی رئیس شبکه بهداشت، گزارشی از فعالیت های انجام گرفته بویژه اعزام تیم های آموزشی به اماکن عمومی، اداره ها و... در مورد آموزش پیشگیری از بیماری ویروسی کرونا در شهرستان، و آمادگی مراکز خدمات جامع سلامت و بیمارستان ولی عصر را ارائه کرد.

  وی در ادامه گفت: بیماری ویروس کرونا هم مانند سرماخوردگی و آنفلوآنزاست، و با شست و شوی مرتب دست‌ها با آب و صابون به مدت ۲۰ ثانیه، و استفاده از مواد ضدعفونی کننده، مانند وایتکس  2درصد(20سی سی در یک لیتر آب) و الکل 70 درصد را جهت ضدعفونی نمودن سطوح، ضروری دانست.

  مهندس زرقانی با توجه به وضعیت مراسمات شهرستان، از همکاری و همراهی امام جمعه و همه مردم در عدم برگزاری مراسمات غیر ضروری تا رفع بیماری کرونا ویروس از کشور تقدیر و تشکر کرد.

 در پایان لوح تقدیر دکتر مسلم ریاست دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در خصوص همکاری نماینده ولی فقیه حاج آقای موحدی پور امام جمعه جغتای در طرح فشارخون، تقدیم وی شد.
  شایان ذکر است شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای با داشتن پنج مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، یک بیمارستان و چهار پایگاه اورژانس جاده ای و شهری فعال تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و با جمعیتی حدود 55هزار نفر در غرب خراسان رضوی قرار دارد.


 

تاریخ درج خبر: سه شنبه ٦ اسفند ١٣٩٨    / شماره خبر:  ١١٤٧٢  / تعداد بازدید:  1342

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: