دسترسی سریع
يکشنبه ٠٣ تير ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

حضورامام جمعه و مسئولین شهرستان در شبکه بهداشت وبیمارستان جغتای به مناسبت ولادت حضرت زینب(س)و روز پرستار

با حضور حجت الاسلام والمسلمین موحدی پور امام جمعه، دکتر آزادواری معاون سیاسی وامنیتی فرمانداری و جمعی از مسئولین شهرستان از پرستاران بیمارستان ولی عصر(عج) جغتای به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار تجلیل شد.

    با حضور حجت الاسلام والمسلمین موحدی پور امام جمعه، دکتر آزادواری معاون سیاسی وامنیتی فرمانداری و جمعی از مسئولین شهرستان از پرستاران بیمارستان ولی عصر(عج) جغتای به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار تجلیل شد.

    روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای/ حجت الاسلام والمسلمین موحدی پور امام جمعه جغتای ضمن تبریک ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار و تقدیر از ریاست شبکه بهداشت ودرمان وبیمارستان ولی عصر(عج)در ارائه خدمات بهداشتی ودرمانی به مردم شهرستان گفت؛ مردم از ارائه خدمات در حوزه بهداشت و درمان و در دسترس بودن امکانات رضایت دارند، و با شرایط اقتصادی هم اکنون، تکریم ارباب رجوع باعث می گردد تا از هزینه های تحمیلی به بیماران و مراجعه آنها برای درمان خود به سایر شهرهای دیگر جلوگیری گردد.

    مهندس حسین زرقانی رئیس شبکه بهداشت ودرمان جغتای در ادامه گزارشی از فعالیت های انجام گرفته درحوزه سلامت بویژه راه اندازی پرونده الکترونیکی بیماران و ارجاع الکترونیکی بیمار توسط پزشک مرکز خدمات جامع سلامت درصورت نیاز بیمار به ارائه خدمات در سطح بالاتر به متخصص در بیمارستانها و فعال شدن درمانگاه قلب در بیمارستان را ارائه کرد.

   وی در ادامه ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک با ایجاد و راه اندازی سه مرکز خدمات جامع سلامت روستاهای ابوچناری، فراشیان، خداشاه و خانه بهداشت حطیطه را که با همت خیرین و اعضای شورای اسلامی این روستاها تجهیز و همچنین فعال کردن درمانگاه ارتوپدی را در بیمارستان ولی عصر(عج) جغتای با مساعدت دکتر مسلم ریاست دانشگاه علوم پزشکی جهت دسترسی آسان مردم، خدمات مطلوب تری رابه همشهریان ارائه نمایم.

  در ادامه مسئولین با حضور در بخش های مختلف بیمارستان از پرستاران حاضر با اهدای گل و شیرینی تقدیر کردند.

   شایان ذکر است شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای با داشتن پنج مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، یک بیمارستان و چهار پایگاه اورژانس جاده ای و شهری فعال تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و با جمعیتی حدود 55هزار نفر در غرب خراسان رضوی قرار دارد.


 

 

تاریخ درج خبر: پنج شنبه ١٢ دی ١٣٩٨    / شماره خبر:  ١١٢٤٦  / تعداد بازدید:  1126

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: