دسترسی سریع
جمعه ١١ فروردين ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

بازدید مهندس سبحانی فر از شبکه بهداشت ودرمان شهرستان جغتای

مهندس سبحانی فر نماینده مجلس شورای اسلامی به همراه محبی فر فرماندار و مهندس زرقانی سرپرست شبکه بهداشت و درمان از مراکز و خانه های بهداشت پیشنهادی بازدید کرد.

  مهندس سبحانی فر نماینده مجلس شورای اسلامی به همراه محبی فر فرماندار و مهندس زرقانی سرپرست شبکه بهداشت و درمان از مراکز و خانه های بهداشت پیشنهادی بازدید کرد.

  روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جغتای/ مهندس سبحانی فر نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی به همراه دکتر مرتضی محبی فر فرماندار و مهندس حسین زرقانی سرپرست شبکه بهداشت و درمان از محل ساختمانهای مراکز پیشنهادی ابوچناری، خداشاه، فراشیان و خانه های بهداشت اله آباد و حطیطه بازدید کرد.

   مهندس سبحانی فر در بازدید از روستاهای اله آباد، فراشیان، خداشاه، ابوچناری و حطیطه از ساختمانهای پیشنهادی جهت مراکزخدمات جامع سلامت روستایی و خانه های بهداشت بازدید و از حمایتهای دکتر مسلم رئیس دانشگاه در توجه به بخش سلامت تقدیر، و با توجه به وضعیت اقتصادی دولت در تجهیز این مراکز توسط اعضای شورای اسلامی و خیرین این روستاها تأکید کرد.

  مهندس حسین زرقانی سرپرست شبکه بهداشت و درمان ضمن تقدیر و تشکر از مهندس سبحانی فر و دکترمحبی فر فرماندار، گزارش مختصری از روند ارائه خدمات به مردم در مراکز خدمات جامع سلامت، مشکلات و کمبود های این مراکز در ارائه خدمات به مراجعین پرداخت، و افزود؛ مردم این روستاها با راه اندازی این مراکز وخانه های بهداشت دسترسی آسانی به خدمات بهداشتی و درمانی خواهند داشت و ابراز امیدواری کرد روز به روز شاهد تحقق و پیشرفت در بحث سلامت باشیم.

 گفتنی است  مراکز و خانه های بهداشت فوق با توجه به اصلاحیه طرح گسترش در سال 1395 به تصویب وزارت بهداشت و درمان رسیده است، که با راه اندازی این مراکز، مراکز خدمات جامع سلامت روستایی و شهری شبکه بهداشت از 5 مرکز به 9 مرکز و خانه های بهداشت از سی و سه خانه بهداشت به سی و شش خانه بهداشت افزایش می یابد.


 

تاریخ درج خبر: شنبه ٤ آبان ١٣٩٨    / شماره خبر:  ١٠٩٢١  / تعداد بازدید:  2496

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: