دسترسی سریع
چهارشنبه ٠٩ فروردين ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

هفته سلامت روان (18 تا 24 مهرماه)

تشکیل جلسه هم اندیشی هفته سلامت روان در شبکه بهداشت و درمان جغتای

با حضور مهندس زرقانی سرپرست شبکه بهداشت و مسئولین اداراه های شهرستان جغتای جلسه هم اندیشی هفته سلامت روان (18 تا 24 مهرماه) در محل اتاق جلسات شبکه بهداشت برگزارگردید.

   با حضور مهندس زرقانی سرپرست شبکه بهداشت و مسئولین اداراه های شهرستان جغتای جلسه هم اندیشی هفته سلامت روان (18 تا 24 مهرماه) در محل اتاق جلسات شبکه بهداشت برگزار گردید.

   روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان جغتای/ مهندس حسین زرقانی گفت؛ یکی ازمشکلات عصر حاضر آسیب های اجتماعی حاکم برجامعه است که می توان به آمار بالای طلاق، ازدواجهای زودهنگام، سقط جنین، اعتیاد، بزهکاری جوانان، بیکاری و آماربالای بیماریهای روحی و روانی اشاره کرد.

   سرپرست شبکه بهداشت و درمان در ادامه افزود؛ بستر سازی مناسب جامعه، جهت ایجاد نشاط اجتماعی در عموم مردم، به ویژه جوانان و سالمندان بسیار مهم است، و خواستار همکاری اداراه ها در این زمینه شد.

   مریم نیکو مسئول واحد سلامت روان شبکه بهداشت، با تعریف سلامت روان و مشخصه های سلامتی و اهمیت به آن، انواع آسیبهای اجتماعی و آمار بالای اختلالات روانی همچون افسردگی و... در جامعه اشاره کرد، و افزود؛ جامعه ای، از نظر روانی سالم است، که دارای نشاط کافی درگروه های مختلف سنی باشد. و این امر مستلزم این است که افراد از سلامت روان برخوردار باشند. و اهمیت به این موضوع از وظایف دولت و تمامی دستگاه ها است.


 

 

تاریخ درج خبر: سه شنبه ٩ مهر ١٣٩٨    / شماره خبر:  ١٠٧٩٧  / تعداد بازدید:  634

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: