دسترسی سریع
پنج شنبه ١٠ فروردين ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

اعزام تیم پزشکی بسیج جامعه پزشکی جغتای به مناطق محروم

کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان جغتای به مناسبت هفته دفاع مقدس با همکاری ناحیه مقاومت بسیج و شبکه بهداشت و درمان تیم پزشکی طرح شهید رهنمون را به مناطق محروم روستای جاورتن اعزام کرد.

روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان جغتای/ کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان جغتای به مناسبت هفته دفاع مقدس با همکاری ناحیه مقاومت بسیج و شبکه بهداشت و درمان تیم پزشکی طرح شهید رهنمون را به مناطق محروم روستای جاورتن اعزام کرد.

حمزه محمدآبادی مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان جغتای اظهار داشت: دراین اعزام که با حضورخانم دکتر ستاره جسمانی پزشک عمومی، پرستار،کارشناس بهداشت روان و بهداشت یار انجام شد، خدمات رایگان شامل؛ ویزیت بیماران همراه با داروی رایگان حدود 60 نفر، کنترل فشارخون و قند خون، مشاوره های پزشکی، بهداشتی و روانی وآموزشهای لازم را به مردم روستای جاورتن ارائه کردند.

وی در ادامه افزود: بتوانیم در آینده تیمهای پزشکی، با همکاری ناحیه مقاومت بسیج و شبکه بهداشت ودرمان جغتای، به مناطق محروم شهرستان اعزام نمائیم، و با توجه به نبود پزشک عمومی و متخصص دراعزام تیم، از پزشکانی که قصد خدمت رسانی به مردم روستاهای محروم و دور افتاده حتی برای یک روز در سال را دارند، دعوت به همکاری نمودند، وی تلاش کانون بسیج جامعه پزشکی را رفع محرومیت، خدمت رسانی به مردم و پیشگیری از بیماریها حتی در دورترین و محرومترین نقاط شهرستان بیان نمودند.

 روستای جاورتن در غربی ترین نقطه شهرستان جغتای و استان خراسان رضوی قرار دارد، ومردم این روستا از دسترسی به جاده ارتباطی مناسب محرومند.


 

تاریخ درج خبر: شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨    / شماره خبر:  ١٠٧٢٧  / تعداد بازدید:  1213

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: