دسترسی سریع
سه شنبه ٢٦ تير ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار:

سامانه تبادل الکترونیکی اسناد بیمارستانی راه اندازی شد

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوارگفت: سامانه تبادل الکترونیکی اسناد بیمارستانی درتمامی بیمارستان های تابعه این دانشگاه راه اندازی شد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوارگفت: سامانه تبادل الکترونیکی اسناد بیمارستانی درتمامی بیمارستان های تابعه این دانشگاه راه اندازی شد.

به گزارش وبدا /  دکتر محمد نعمت شاهی صبح امروز سه شنبه پنجم شهریور ماه در گفتکو با خبرنگار وبدا اظهار کرد: در راستای اجرای پروژه های نوین الکترونیکی و با هدف مدیریت منابع و تسریع درارائه خدمات سامانه تبادل الکترونیکی اسناد بیمارستانی در بیمارستان های تابعه دانشگاه علوم پزشکی سبزوار راه اندازی شد.

وی با بیان اینکه در این سامانه اسناد به صورت الکترونیکی به سازمان بیمه ارسال می گردد،افزود:تا قبل از اجرایی شدن این سامانه جهت رسیدگی و ارسال پرونده ها به سازمان بیمه حداقل45 روز زمان لازم بود سپس کارشناسان مستقر در بیمارستان طی یک ماه اسناد را بررسی و در صورت تکمیل به سازمان بیمه ارسال می کردند.

دکتر نعمت شاهی ادامه داد: اجرای این طرح که با همکاری واحد آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه شکل گرفت،باعث شد تا با مدیریت منابع و شفافیت در بررسی و رسیدگی خدمات ارائه شده به بیمه شدگان اعمال قوانین بیمه به صورت مکانیزه انجام گردد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوارخاطر نشان کرد: اجرای پروژه های نوین الکترونیکی ضمن صرفه جویی در کاغذ و جلوگیری از هدر رفت منابع مالی سبب تسریع در مراحل کارشناسی،پرداخت هزینه های بیمارستانی و الکترونیکی و در نهایت ارائه خدمات مطلوب به بیماران می شود.

 

 

تاریخ درج خبر: سه شنبه ٥ شهريور ١٣٩٨    / شماره خبر:  ١٠٦١١  / تعداد بازدید:  3786

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: