دسترسی سریع
پنج شنبه ١٠ فروردين ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

برگزاری مراسم تکریم و معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان جغتای

مراسم تکریم و معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان جغتای با حضور مسئولین دانشگاهی و شهرستان برگزار شد.

مراسم تکریم و معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان جغتای با حضور مسئولین دانشگاهی و شهرستان برگزار شد.

روابط عمومی/ مراسم تکریم و معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای با حضور حجت الاسلام موحدی پورامام جمعه،مهندس محبی فرماندار،دکتر علیرضا مسلم رئیس دانشگاه و دیگرمسئولین دانشگاهی و ادارات شهرستان،صبح امروز 26 مرداد ماه در سالن اجتماعات بیمارستان ولیعصر(عج) جغتای برگزار شد.

در این مراسم دکتر علیرضا مسلم رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار ضمن قدردانی از کلیه فعالان حوزه بهداشت و درمان شهرستان جغتای مهندس حسین زرقانی به عنوان سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان، از خدمات و زحمات دکتر عاطفه روستا زاده تقدیر نمود.

در ابتدا مراسم حجت الاسلام موحدی پور امام جمعه جغتای ضمن تقدیر از زحمات دکتر روستازاده، در مورد اهمیت سلامتی و تکریم ارباب رجوع به خصوص در بیمارستانها نکاتی را بیان نمود،سپس مهندس محبی فرماندار شهرستان جغتای ضمن تقدیر از همکاری دکتر روستا زاده در مدت تصدی ریاست شبکه  و آرزوی موفقیت برای مهندس حسین زرقانی  برهمراهی و همکاری همه دستگاهها و اداره های سطح شهرستان را با حوزه بهداشت تاکید کرد.

وی در ادامه از توجه و حمایت های دکتر مسلم ریاست دانشگاه علوم پزشکی سبزوار به شهرستان جغتای بویژه درتأمین پزشک جهت مراکز خدمات جامع سلامت روستایی و شهری  تقدیر و تشکر کرد و خواستار توجه بیشتر به این شهرستان در حوزه بهداشت و درمان شد.

همچنین در ادامه رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار اظهار کرد: با توجه به شرایط اقتصادی کشور و دانشگاههای علوم پزشکی هم اکنون در شرایط سخت به سر می بریم که باید با همفکری، همکاری و شیوه عقلانی مدیریت، شرایط سخت را به خوبی پشت سر بگذاریم که کمترین تأثیر آسیب را داشته باشد.

وی افزود: باید منابع موجود را مدیریت نمایم چه بسا که با همین صرفه جویی ها و در همین شرایط توانسته ایم مراکز خدمات جامع سلامت، خانه های بهداشت، بیمارستانها را تجهیز و نوسازی و احداث کرده، و ارائه خدمات مطلوبتری در حوزه سلامت به مردم داشته باشیم.

دکتر علیرضا مسلم خاطرنشان کرد:امید است بتوانیم درمانگاه قلب و ارتوپد را در بیمارستان ولیعصر (عج) اضافه نمایم و هم اکنون خرید تجهیزات مانند اکو برای راه اندازی این درمانگاه ها در حال اجرا می باشد.

رئیس دانشگاه در ادامه با تقدیر و تشکر از دکتر روستا زاده در مدت تصدی مسئولیت ریاست شبکه و برای مهندس حسین زرقانی سرپرست جدید شبکه آرزوی توفیق کرد. ودر پایان با اهدای  لوح اززحمات دکتر عاطفه روستازاده تقدیر و ابلاغ مهندس حسین زرقانی به عنوان سرپرست جدید شبکه و درمان اهدا گردید.

گفتنی است؛شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای با داشتن پنج مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، یک بیمارستان و چهار پایگاه اورژانس جاده ای و شهری فعال تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و درغرب خراسان رضوی قرار دارد.

 

 

تاریخ درج خبر: شنبه ٢٦ مرداد ١٣٩٨    / شماره خبر:  ١٠٥٥٤  / تعداد بازدید:  2578

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: