دسترسی سریع
يکشنبه ٠٦ فروردين ١٤٠٢


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

دیدار ریاست شبکه بهداشت و بیمارستان ولی عصر(عج)با رئیس دادگستری ودادستان جغتای

دکتر روستازاده مدیرشبکه بهداشت و درمان و علی شاهی رئیس بیمارستان ولی عصر(عج) با ریاست دادگستری و دادستان شهرستان جغتای دیدار و گفتگو کردند.

    به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جغتای/ دکتر روستازاده مدیرشبکه بهداشت ودرمان وعلی شاهی رئیس بیمارستان ولی عصر(عج) با ریاست دادگستری و دادستان شهرستان جغتای دیدار و گفتگو کردند.

   در این دیدار رحیمی رئیس دادگستری وحسینی دادستان شهرستان جغتای ضمن تبریک سال جدید و تقدیر از متولیان سلامت شهرستان به جهت ارائه خدمات مورد نیاز عموم مردم  و آماده بودن شبکه و بیمارستان در هر لحظه برای مواردبحران و اورژانس، با اعلام آمادگی در برخورد با تخلفات بهداشتی وهمکاری هر چه بیشتر با شبکه بهداشت و درمان تاکید کردند.

   دکترعاطفه روستازاده رئیس شبکه وعلی شاهی ریاست بیمارستان با تبریک سال نو، از زحمات وحمایت های  ریاست دادگستری  و دادستان دادسرای شهرستان جغتای در جهت رفع مشکلات  بهداشتی مردم و تعامل نزدیک با شبکه در حوزه سلامت قدردانی کردند.

   رئیس شبکه بهداشت ودرمان جغتای گزارشی از خدمات، برنامه ها و طرح های پیش رو در سال جدید که باعث افزایش سطح خدمات خواهد شد ارائه کرد. و همفکری در خصوص مسایل و مشکلات بهداشتی که درحیطه کاری شبکه بهداشت و حوزه قضایی است از دیگر موارد این دیدار صمیمانه بود .
   در پایان این دیدارمسئولین حاضرآرزوی توفیق بیش از پیش برای کارکنان دستگاه قضایی نمودند.

 

 

تاریخ درج خبر: سه شنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٨    / شماره خبر:  ١٠٠٦٠  / تعداد بازدید:  1125

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: