چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه هم اندایشی مدیران و پیام گزاران سلامت ادارات شهرستان خوشاب توسط معاونت اجتماعی

جلسه هم اندیشی اجتماعی شدن سلامت در شهرستان خوشاب با حضور فرماندار، رئیس شبکه بهداشت و درمان، روئسای ادارات و پیام گزاران ادارات این شهرستان با دکتر سعید مهران پور معاون اجتماعی دانشگاه در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان خوشاب برگزار گردید.

به گزارش واحد امور اطلاع رسانی معاونت، در روز یکشنبه مورخ 16 دی ماه 97 جلسه هم اندایشی اجتماعی شدن سلامت توسط معاونت اجتماعی دانشگاه برگزار شد که در ابتدای جلسه دکتر احمدی رئیس شبکه بهداشت و درمان خوشاب ضمن خیر مقدم به حاضرین، کلیاتی در خصوص روند تدوین برنامه جامع سلامت این شهرستان بیان نمود و هدف از برگزاری جلسه را تبادل و هم اندیشی و مشارکت در ارتقا سلامت دانست.

سپس دکتر سعید مهران پور معاون اجتماعی دانشگاه اظهار داشت: پیام گزاران سلامت، رابطان و حامیان و مشاوران سلامت محور دستگاه ها هستند و ضرورت تشکیل شورای پیام گزاران سلامت ایجاد حساسیت در سازمان ها نسبت به حفظ سلامت کارکنان خود است و همچنین به اهمیت سلامت و ابعاد روحی، معنوی و اجتماعی سلامت اشاره کرد.

شایان ذکر است در پایان جلسه فرماندار این شهرستان تمام دستگاه های اجرایی را به ارائه برنامه عملیاتی با موضوع سلامت و تکمیل چک لیست های ارزیابی ادارات تا پایان سال ملزم نمود.


١٠:٤٤ - سه شنبه ١٨ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٩٥٨٠    /    تعداد نمایش : ١٨٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: