چاپ    ارسال به دوست

 

 

به روزرسانی صفحه ورود به اینترنت دانشگاه در راستای یکپارچه سازی سامانه ها

به روزرسانی صفحه ورود به اینترنت دانشگاه

مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه گفت: در پی اصلاح برخی زیرساخت ها و با توجه به ازدیاد سامانه ها در دانشگاه برای گروه های مختلف (کارمندان، دانشجویان و اعضای هیات علمی) این مدیریت در نظر دارد سامانه ای یکپارچه طراحی کند که از طریق آن، کاربران به همه سامانه های موردنیاز خود دسترسی داشته باشند.

 

به گزارش وبدا/ مهندس رضا یوسفی گفت: در پی اصلاح برخی زیرساخت ها و با توجه به ازدیاد سامانه ها در دانشگاه برای گروه های مختلف (کارمندان، دانشجویان و اعضای هیات علمی) این مدیریت در نظر دارد سامانه ای یکپارچه طراحی کند که از طریق آن، کاربران به همه سامانه های موردنیاز خود دسترسی داشته باشند. در این راستا و در مرحله اول صفحه ورود به اینترنت دانشگاه با قابلیت اتصال به اکتیودایرکتوری با طراحی کاربرپسند و با قابلیت دسترسی تفکیکی به سامانه های دانشگاه ایجاد شد.
وی ادامه داد: به منظور سهولت کاربران و دسترسی آسان به خدمات الکترونیکی دانشگاه موضوع یکپارچه سازی سامانه های دانشگاه در دست بررسی و طراحی می باشد.
مهندس یوسفی افزود: کمیته توسعه دولت الکترونیک در دانشگاه حدود ۳ سال فعال شده و جلسات مستمر هفتگی برگزار می شود تا بستر الکترونیکی نمودن فرآیندهای دانشگاه فراهم شود.

 

 

تاریخ درج خبر: دوشنبه ١ آبان ١٤٠٢    / شماره خبر:  ١٧٢٦٤  / تعداد بازدید:  467

 


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: