• 1 آبان 1402
  • 1593
به روزرسانی صفحه ورود به اینترنت دانشگاه در راستای یکپارچه سازی سامانه ها

به روزرسانی صفحه ورود به اینترنت دانشگاه

مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه گفت: در پی اصلاح برخی زیرساخت ها و با توجه به ازدیاد سامانه ها در دانشگاه برای گروه های مختلف (کارمندان، دانشجویان و اعضای هیات علمی) این مدیریت در نظر دارد سامانه ای یکپارچه طراحی کند که از طریق آن، کاربران به همه سامانه های موردنیاز خود دسترسی داشته باشند.

 به روزرسانی صفحه ورود به اینترنت دانشگاه

 

به گزارش وبدا/ مهندس رضا یوسفی گفت: در پی اصلاح برخی زیرساخت ها و با توجه به ازدیاد سامانه ها در دانشگاه برای گروه های مختلف (کارمندان، دانشجویان و اعضای هیات علمی) این مدیریت در نظر دارد سامانه ای یکپارچه طراحی کند که از طریق آن، کاربران به همه سامانه های موردنیاز خود دسترسی داشته باشند. در این راستا و در مرحله اول صفحه ورود به اینترنت دانشگاه با قابلیت اتصال به اکتیودایرکتوری با طراحی کاربرپسند و با قابلیت دسترسی تفکیکی به سامانه های دانشگاه ایجاد شد.
وی ادامه داد: به منظور سهولت کاربران و دسترسی آسان به خدمات الکترونیکی دانشگاه موضوع یکپارچه سازی سامانه های دانشگاه در دست بررسی و طراحی می باشد.
مهندس یوسفی افزود: کمیته توسعه دولت الکترونیک در دانشگاه حدود ۳ سال فعال شده و جلسات مستمر هفتگی برگزار می شود تا بستر الکترونیکی نمودن فرآیندهای دانشگاه فراهم شود.

 

{news-gallery}
نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *
{news-gallery}