چاپ        ارسال به دوست

تجلیل ازکارشناسان نمونه حوزه ایمنی و بهداشت حرفه‌ای جغتای

  به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای/ به مناسبت روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه‌ای، در روز شنبه 11 اردیبهشت ماه، از کارشناسان نمونه و فعال در حوزه ایمنی و بهداشت حرفه‌ای، در سالن اجتماعات شبکه با رعایت پرتکل های بهداشتی تجلیل شد.

  حسین زرقانی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای در این مراسم گفت؛ هشتم اردیبهشت ماه هرسال مصادف با 28آوریل، توسط سازمان بین‌المللی کار به عنوان روز جهانی بهداشت حرفه ای و ایمنی محیط کار اعلام شده است، و سازمان بین المللی کار(ILO) شعار جهانی امسال 1400 را (پیش بینی، آماده سازی و پاسخ گویی به بحرانها - هم اکنون برای افزایش تاب آوری در نظامهای ایمنی و بهداشت حرفه ایی سرمایه گذاری نمایم) اعلام کرده است.

  مهندس زرقانی خاطر نشان کرد؛ رسالت ما تضمین محیط های کاری، ایمن و سالم خواهد بود و خواستار به رسمیت شناختن ایمنی و سلامت در کار به عنوان یک اصل بنیادی و حق طبیعی کارگران در محیط کار هستیم، و این در سایه توسعه همکاری و مشارکت های اجتماعی حاصل خواهد شد.

   در پایان این مراسم از صنایع برتر و کارشناسان بهداشت حرفه ای، مدیر عامل شرکت خوراک و دام نمونه دان جغتای، مدریت مجتمع فروکروم جغتای، کارشناسان نمونه بهداشت حرفه ای با اهدا لوح و گل تجلیل و تقدیر شد.

                         گزارش تصویری١١:٥٤ - يکشنبه ١٢ ارديبهشت ١٤٠٠    /    شماره : ١٣٠٢٨    /    تعداد نمایش : ٢٤٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: