چاپ        ارسال به دوست

برگزاری مانور زلزله در مدارس جوین

روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان جوین/

همزمان با سراسر کشور مانور زلزله در مدارس جوین اجرایی شد

دکتر کوشکی – ریاست شبکه بهداشت ودرمان جوین که شخصا در محل مانور شرکت داشت در گفتگوی اختصاصی با خبر نگار وبدا  گفت : استان ما جزو استان‌های محروم است اما اقدامات مثبت و خوبی انجام‌ شده و تلاش می‌شود در این رابطه به سطح بالاتری برسیم لذا ما همواره ودر همه حال آماده ایم.

سالمی – کارشناس مدیریت بلایا شبکه بهداشت ودرمان جوین نیز در خصوص اجرای مانور زلزله  گفت: باید آمادگی خود را حفظ کنیم و با آموزش، مهارت‌افزایی، کار تیمی و برگزاری مانورها در سطح مدارس که جمعیت زیادی از جامعه را در برمی‌گیرد سبب کاهش تلفات و خسارات ناشی از زلزله شویم.

وی افزود:  کشور ما تاکنون شاهد خسارات و تلفات زیادی از زلزله هم‌چون زلزله کرمانشاه  بوده‌ است و بعد از این حادثه ارائه این آموزش‌ها الزامی است.

مهندس احمد عباس آبادی –مسئول تیم واکنش سریع شبکه بهداشت ودرمان جوین نیزدر گفت‌وگو با خبرنگار وبدا اظهار داشت: هدف از برگزاری این مانور ارتقاء سطح آمادگی دانش آموزان و مدیریت بحران در زمان بروز حادثه است که در آن تخلیه اضطراری، نحوه پناه‌گیری و نقطه امن، رسیدگی به مصدومان و صعود و فرود آن‌ها، بازگشت‌پذیری جامعه به امنیت و آموزش اطفاء حریق به آن‌ها آموزش داده می‌شود


 


٠٨:٢٢ - پنج شنبه ٧ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ١١٠٦٣    /    تعداد نمایش : ٦٤١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: