چاپ        ارسال به دوست

جلسه شورای سلامت مدارس شهرستان جغتای

   روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان جغتای/ جلسه شورای سلامت مدارس شهرستان جغتای با حضور ریاست اداره آموزش و پرورش، سرپرست شبکه بهداشت و درمان و کارشناسان در محل سالن اجتماعات شبکه برگزارگردید.

   مهندس حسین زرقانی سرپرست شبکه بهداشت و درمان با تقدیر و تشکر از ریاست اداره آموزش و پرورش در مورد همکاری در حوزه سلامت و اهمیت به برنامه های آموزشی جهت دانش آموزان که می تواند منجر به رفتارهای سالم بهداشتی گردد مطالبی را بیان کرد.

   وی با اشاره به بحث تغذیه سالم دانش آموزان در خصوص ترویج صبحانه سالم در مدارس، عدم استفاده از فست فودها، اهمیت طرح وارنیش فلوراید و مکمل یاری دانش آموزان، پیشگیری از رفتارهای پرخطر و رعایت بهداشت فردی بر اهمیت آموزش مسائل بهداشتی به والدین و دانش آموزان توسط کارشناسان شبکه بهداشت و آموزش و پرورش تأکید کرد.

   مهندس دستورانی ریاست اداره آموزش و پرورش با تقدیر از ریاست شبکه آمادگی خود را جهت اجرای برنامه های حوزه سلامت در اداره و مدارس اعلام نمود.

     شهربانو جغتایی مسئول واحد سلامت نوجوانان و مدارس، گزارش کاملی از اجرای طرح مدارس مروج سلامت درسال تحصیلی 98-97 ارائه کرد و به نقاط قوت و ضعف طرح پرداخت، و برنامه ریزی جهت انجام این طرح در سال تحصیلی 99-98 انجام شد.

   وی با اشاره به ازدواج های زود هنگام در بین دانش آموزان شهرستان خواستار برنامه های آموزشی جهت والدین، معلمین و دانش آموزان در این مورد شد.

   در پایان و بعد از ارائه نقطه و نظرات حاضرین مواردی به تصویب رسید.

 


١٣:٢٤ - يکشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٦٩١    /    تعداد نمایش : ٣٥٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: