دسترسی سریع
دوشنبه ٠١ مرداد ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

رییس دانشگاه علوم پزشگی سبزوار:

بیش از 80 درصد از گروهای هدف درغرب خراسان واکسن کرونا را دریافت کرده اند

رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوارگفت: از آغاز واکسیناسیون علیه کرونا تاکنون بیش از 80 درصد از گروه های هدف براساس دستورالعمل وزارت بهداشت در سبزوار و شهرستان های تحت پوشش واکسن کرونا را دریافت کرده اند.

به گزارش وبدا/ دکترعلیرضا مسلم در گفتکو با وبدا اظهارکرد: کارکنان بهداشت و درمان،پزشکان،بیماران خاص،سالمندان،جانبازان،کارکنان آرامستان و پاکبانان،افراد کم توان ذهنی و گروه سنی اعلامی از جمله دریافت کنندگان واکسن کرونا در منطقه تحت پوشش هستند.

وی افزود: در حال حاضر با  تلاش بی وقفه همکارانم آمار تزریق واکسن کرونا در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار روزانه به حدود 3هزار دوز رسیده است.

رییس دانشگاه اضافه کرد: هم اکنون یک مرکز تجمیعی وخودوریی واکسیناسیون کرونا در سبزوار در حال ارائه خدمات است و مرکز دوم به زودی راه اندازی خواهد شد.

دکتر مسلم خاطرنشان کرد:  در شهرستان های تحت پوشش،روستاها و تمامی مراکز بهداشتی درمانی،واکسیناسیون گروهای هدف با حضور تیم پزشکی در حال انجام است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزواربیان داشت: کارکنان دامپزشکی،کارکنان راهنمایی و رانندگی،رانندگان حمل و نقل عمومی و مهمانداران از دیگر گروهای هدف هستند که براساس دستور العمل ابلاغی در حال دریافت واکسن کرونا می باشند./آزاد

 

تاریخ درج خبر: دوشنبه ٤ مرداد ١٤٠٠    / شماره خبر:  ١٣٣١٧  / تعداد بازدید:  5792

 


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: