ام اس بیماری نوظهوری که درمان قطعی ندارد
شاید اسمش را شنیده اید بیماری مالتیپل اسکروزیس؛ یا بهتر بگویم ام اس، یک بیماری که مبتلایان به آن در یک دهه اخیر در حال افزایش است. بیماریی که زن و مرد نمی شناسد و طبق آمار، مبتلایان جدید به این بیماری ناشناخته جوانان هستند و مهمتر اینکه ام اس در بین خانم ها نسبت به آقایان فراگیری بسیار بالایی داشته است.
 ١٣:٥٧ - شنبه ١٣ خرداد ١٤٠٢ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

بازدید رئیس دانشگاه علوم‌ پزشکی سبزوار از شبکه بهداشت و درمان ششتمد
به گزارش وبدا/دکتر محمد سالاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از شبکه بهداشت و درمان ششتمد بازدید و از نزدیک در جریان روند ارائه خدمات و مراقبت های بهداشتی و درمانی در این شبکه قرار گرفتند.
 ١١:٠٩ - شنبه ١٣ خرداد ١٤٠٢ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

حضور دکتر سالاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در اجلاسیه کنگره ملی بزرگداشت ۲۰۰۰ شهید دیار سربداران
به گزارش وبدا/ کنگره ملی ۲۰۰۰ شهید دیار سربداران با حضور سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران، مسئولین کشوری، استانی، شهرستانی و خانواده معظم شهدا، جانبازان و آزادگان در مجموعه ورزشی سربداران برگزار شد.
 ١١:٠٢ - شنبه ١٣ خرداد ١٤٠٢ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

دیدار دکتر عنابستانی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با رئیس سازمان اورژانس کشور
به گزارش وبدا/ دکتر عنابستانی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی به همراه معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی و رئیس اورژانس ۱۱۵ سبزوار در دیدار با رئیس سازمان اورژانس کشور به بررسی و بیان مشکلات اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه پرداخته و خواستار حل چالش های این حوزه شدند.
 ١١:٠٠ - شنبه ١٣ خرداد ١٤٠٢ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

بازدید تیم وزارت بهداشت از مجموعه پردیس دانشگاه
در سفر یک روزه تیم وزارت بهداشت به سبزوار از مجموعه پردیس و ظرفیت های علمی آموزشی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار بازدید به عمل آمد.
 ١٠:٥٨ - شنبه ١٣ خرداد ١٤٠٢ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>