پنج شنبه ٠٥ ارديبهشت ١٣٩٨


 
سامانه الکترونیک

پزشک خانواده

خبرگزاریهای مهم

نقشه شهرستان خوشاب

 • برگزاری نمایشگاه بهداشتی به مناسبت هفته ی سلامت جوان در شهرستان خوشاب
  در این نمایشگاه که با همت واحد سلامت جوانان ، نوجوانان و مدارس شبکه بهداشت و درمان خوشاب با محوریت پویایی ، بالندگی و جوانی، ازدواج، تغذیه سالم، تغییر در سبک زندگی و خود مراقبتی درمحل کتابخانه عمومی شهرستان با حضور مسئولین ادارات برگزار شد.

 • برگزاری کارگروه سلامت و امنیت غذایی در شهرستان خوشاب
  اولین جلسه کارگروه سلامت وامنیت غذایی شهرستان خوشاب در اردیبهشت ماه1398 با حضور مهندس ابارشی فرماندار شهرستان خوشاب ورئیس شبکه بهداشت و درمان خوشاب و اعضای کارگروه سلامت درمحل فرمانداری شهرستان برگزار گردید.

 • برگزاری جلسه هماهنگی برنامه های هفته سلامت در شبکه بهداشت درمان شهرستان خوشاب
  با هدف ارتقای سلامت شهروندان از یکم تا 7 اردیبهشت هر سال به عنوان هفته ی سلامت نامگذاری شده است که "مراقبت های اولیه بهداشتی راهی به سوی پوشش همگانی " به عنوان شعار هفته ی سلامت سال 1398 تعیین شده است دراین راستا در شبکه بهداشت خوشاب کمیته ای با هدف هماهنگی برنامه ها ی سلامت با حضور رئیس شبکه و کارکنان ستادی در اتاق ریاست برگزار شد.

 • عملکرد شبکه بهداشت و درمان خوشاب در ایام نوروز98
  با توجه به اینکه در ایام نوروز مسافران زیادی به شهرستان مراجعه نمودند و نظارت‌های بهداشتی و خدمات‌رسانی به مردم و مسافران نوروزی بیش از پیش حائز اهمیت است، شبکه بهداشت و درمان شهرستان خوشاب از اسفندماه با برنامه ریزی منظم و کشیک‌بندی نیروهای بهداشتی و درمانی، آمادگی کامل خود را جهت ارائه خدمات به مسافران نوروزی اعلام و خدمات قابل توجهی در این ایام به مردم ارائه نمود.

پزشک خانواده

بازدید کننده گرامی با عرض پوزش این صفحه آماده نیست و درحال طراحی میباشد برای مشاهده این صفحه بعدا مراجعه نمایید
Dear visitor Sorry, this page is not ready and is being designed ... view this page later
پرتابل وزارت

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1334
 بازدید امروز : 2498
 کل بازدید : 43488151
 بازدیدکنندگان آنلاين : 35
 زمان بازدید : 1.2641
عنوان