فعالسازی هات اسپات

قابل توجه اعضای محترم هیئت علمی، دانشجویان عزیز و کارکنان گرامی متقاضی استفاده از شبکه بی سیم دانشگاه در حوزه معاونتهای آموزش و تحقیقات و فناوری و دانشجویی فرهنگی دانشگاه (اعم از محیطهای اداری و خوابگاهی)

با عنایت به مصوبات جلسه کمیته امنیت اطلاعات و ارتباطات دانشگاه باستحضار میرساند که بمنظور ساماندهی ارتباطات وایرلس و حفظ امنیت آنها و نیز بهبود شرایط و استفاده موثر از پهنای باند دانشگاه این کمیته در نظر دارد تا با حمایت و همراهی شما اقدام به تغییر سیاست استفاده از وایرلسها (اکسس پوینتها) نماید. لذا شایسته است که ضمن مطالعه شرایط و دستورالعملهای مربوطه نبست به تکمیل فرم درخواست اقدام گردد بدیهی است که دسترسی صرفاً به اشخاصی تعلق میگیرد که این درخواست را تکمیل نموده باشند

1) کلیه کاربرانی که نیاز به استفاده از شبکه دانشگاه دارند بایستی الزاما دارای نام کاربری از دامنه amuzesh.net باشند در صورتیکه فاقد این نام کاربری می باشید در اسرع وقت جهت دریافت این نام کاربری اقدام نمایید لازم به توضیح است که تحت هر شرایطی دارنده نام کاربری مسئول استفاده از شبکه می باشد بنابراین توصیه میگردد تحت هیچ شرایطی نام کاربری خود را در اختیار دیگران قرار ندهید.

2) ارتباطی که در اختیار کاربران قرار میگیرد صرفا در راستای رفع نیاز علمی، پژوهشی، اداری، آموزشی و یا امور مرتبط با فعالیت و شرح وظایف افراد میباشد لذا عواقب ناشی از هرگونه استفاده غیرمتعارف بر عهده کاربر خواهد بود

3) پهنای باند اختصاص یافته و ترافیک دارای محدودیت بوده و بازای هر کاربر مقدار خاصی تعلق میگیرد که این مقدار برابر با میانگین مصرف محاسبه شده در طی یک مقطع زمانی پر ترافیک وبعلاوه 20% میباشد.

4) کلیه ارتباطات و اتصالها از درگاه خاص این امر صورت میگیرد و کلیه اقدامات و یا ارتباطات وقایع نگاری شده و بر اساس نوع استفاده افراد پهنای باندها و محدودیتهای ترافیکی تنظیم میگردد. لازم به توضیح است که این اطلاعات که براساس اصول داده کاوی صورت میگیرد کاملا حالت محرمانه داشته و صرفا در صورت درخواست مراجع ذیصلاح داخل و خارج دانشگاه در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

5) استفاده از هرگونه نرم افزارهای فیلتر شکن و یا سایتهایی که استفاده ازآنها بنحوی جرم شناخته میشود ممنوع است.

6) هرگونه اقدام هکری و یا هر نوع حمله سایبری به سایتهای دیگر (داخلی و یا خارجی) از این طریق ممنوع بوده و در صورتیکه نرم افزارهای واقعه نگر این مدیریت آنرا ثبت نموده و هشدار صادر نماید از ادامه فعالیت کاربر مربوطه جلوگیری بعمل آورده و در صورت بروز خسارت برابر قوانین مربوط به فعالیت در فضای سایبری با متخلف برخورد قانونی بعمل خواهد آمد.

7) با توجه به اینکه مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه مجری دستورالعملهای این کمیته در فضای مجازی و سایبری می باشد لازم است که کلیه کاربران گرامی با توجه به اطلاعیه ها، دستورالعملها و هشدارهای این مدیریت نسبت به استفاده از امکانات موجود اقدام نمایند.

  • پس از بررسی اطلاعات شما امکان اتصال به شبکه بیسیم برایتان فعال خواهد شد که ممکن است مدتی طول بکشد لذا بیش از یک بار ثبت نام نفرمایید . در ضمن نام کاربری همان نام کاربری شبکه (برای دانشجویان شماره دانشجویی) و رمز عبور نیز به صورت پیشفرض کدملی میباشد.

نام (فارسی) : *
نام خانوادگی(فارسی) : *
نام کاربری از شبکه Amuzesh.net: * نام کاربری که با آن در دامنه Amuzesh.net به ویندوز وارد میشوید (برای دانشجویان شماره دانشجویی است)
 کدملی :
 
کد امنیتی لطفا متن درون تصویر را در جعبه متن زیر آن وارد نمائید 
*

روابط عمومی

مجمع خیرین سلامت

نظرسنجی

 

نشریات دانشگاه

کتابخانه مرکزی

پرسشهای متداول

 

پست الکترونیک

برنامه استراتژیک دانشگاه

تالار گفتگو

 

 آمار بازدید

بازديدکنندگان اين صفحه : 18969
بازديدکنندگان امروز :
7184
کل بازديدکنندگان : 56991430
بازديدکنندگان آنلاين : 38
زمان بارگزاري صفحه : 0/4063

ثانيه

معرفی دانشگاه     |     اطلاعات تماس     |     پیوندهای مرتبط     |    نقشه سایت    |   سرود ویژه دانشگاه

نشانی: سبزوار - خیابان اسدآبادی - سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار - تلفن : 44011000 - 051 ایمیل: info@medsab.ac.ir

 

تاریخ ایجاد صفحه:12/22/2012 - 18:38:41
تاریخ آخرین تغییرات:12/7/2014 - 13:31:59