دسترسی سریع
دوشنبه ٠١ مرداد ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

هفته سلامت17 تا 23 اردیبهشت ماه گرامی باد

جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان جغتای

اولین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی در سال ۱۴۰۱، سه شنبه در محل سالن جلسات فرمانداری و با حضورفرماندارشهرستان جغتای برگزار، و موضوعات مهم درحوزه سلامت شهرستان مورد بررسی و پایش قرار گرفت.

 اولین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی در سال ۱۴۰۱، سه شنبه در محل سالن جلسات فرمانداری و با حضورفرماندارشهرستان جغتای برگزار، و موضوعات مهم  درحوزه سلامت شهرستان مورد بررسی و پایش قرار گرفت.

 به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان جغتای/ این جلسه جهت بررسی دستوراتی مانند بزرگداشت هفته سلامت، اقدامات لازم برای پیشگیری از وقوع بیماریهای منتقله از آب و غذا(بیماری اسهالی و التور) و بررسی وضعیت بیماری سالک و تصویب سند دانشگاهی سالک برگزار شد.

  ابوالقاسم ابراهیمی فرماندار شهرستان جغتای، در این جلسه ضمن تاکید بر خدمات رسانی دستگاه ها به مردم، توجه به سلامت عموم شهروندان با همکاری و مساعدت همه اعضای کارگروه سلامت، نظارت و رصد مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی و اطلاع رسانی به موقع را مورد توجه قرار داد.

 حسین زرقانی رئیس شبکه بهداشت و درمان، با ارائه گزارشی از عملکرد واحدهای بهداشت محیط و بیماریهای شبکه در سال قبل، روزشمار برنامه های هفته سلامت 1401 را تشریح و خواستار مساعدت و همراهی همه اداره ها در اجرای برنامه ها شد.

 وی راه انداز مرکز نفس را جهت صیانت از جمعیت و جوانی را به عنوان یکی از اولویت های در سال ۱۴۰۱ عنوان کرد و افزود:  بیماری های واگیر و غیرواگیر و محیط زیست یکی از نگرانی های جدی ما است که سعی می کنیم در سال آتی توجه و عنایت بیشتری به این حوزه داشته باشیم.

https://t.me/salamat_Joghatai
 رسانه سلامت شهرستان جغتای

 

تاریخ درج خبر: چهارشنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠١    / شماره خبر:  ١٤٥٢٩  / تعداد بازدید:  1330

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: