دسترسی سریع
دوشنبه ٠١ مرداد ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار:

با پیگیری نمایندگان محترم مردم در مجلس و دانشگاه، بیمارستان‌های جوین و جغتای به دستگاه سی تی اسکن مجهز می شوند

رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوارگفت: با پیگری نمایندگان محترم مردم در مجلس و دانشگاه، مجوز دستگاه سی تی اسکن برای بیمارستان‌های قمر بین هاشم(ع) جوین و ولیعصر(عج) جغتای صادر شد.

به گزارش وبدا / دکترعلیرضا مسلم ضمن اعلام خبر در گفتگو با خبرنگار وبدا اظهارکرد: پیگیری و رفع نیازهای حوزه سلامت شهرستان های غرب خراسان یکی از دغدغه های مهم نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و دانشگاه بوده به طوری که تامین این نیازها طی سال های اخیر در اولویت های اصلی قرار گرفته است.

وی افزود:درهمین راستا با توجه به جمعیت شهرستان های جوین و جغتای ،بعد مسافت تا شهرستان سبزوارو در جهت ارائه خدمات هرچه بهتر به مردم ساکن در این مناطق،تجهیز بیمارستان های این شهرستان ها به دستگاه سی تی اسکن طی ماه های اخیر در دستور کار قرار گرفت.

رییس دانشگاه اضافه کرد: با پیگیری های نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و اقدامات دانشگاه و تایید وزارت بهداشت، مجوز اختصاص دو دستگاه سی تی اسکن به بیمارستان‌های قمر بین هاشم(ع) جوین و ولیعصر(عج) جغتای صادر شد.

دکتر مسلم تصریح کرد: ارزش ریالی این دو دستگاه حدود چهارده میلیارد تومان می باشد که تامین آن در ابتدا می بایست توسط وزارت بهداشت و یا استفاده از تسهیلات بانک جهانی صورت می گرفت، ولی متاسفانه بر عهده دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گذاشته شده که در شرایط فعلی کار را سخت نموده و امیدوارم با کمک نمایندگان محترم مردم درمجلس شورای اسلامی و رایزنی های لازم در جهت رفع مشکل  هر چه سریع تر اقدام موثری انجام پذیرد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار ضمن دعوت از خیرین نیک اندیش حوزه سلامت در هر دو شهرستان ،خاطر نشان کرد: انشالله با همکاری خیرین و همکارانم در شبکه های بهداشتی و درمانی مربوطه، هر چه سریعتر شرایط محل احداث دستگاه فراهم و پس از تحویل هر دوستگاه از وزارت، شاهد نصب آنها باشیم./آزاد

 

 

تاریخ درج خبر: چهارشنبه ١٠ شهريور ١٤٠٠    / شماره خبر:  ١٣٤٨٧  / تعداد بازدید:  2867

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: