دسترسی سریع
دوشنبه ٠١ مرداد ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

بازداشت صاحبان مجلس عروسی در جغتای

صاحبان مجلس عروسی در یکی از روستاهای بخش هلالی به علت عدم تمکین مصوبه ممنوعیت برگزاری مجالس عروسی در وضعیت نارنجی شهرستان، بازداشت و پرونده قضایی تشکیل شد.

  به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان جغتای/ صاحبان مجلس عروسی در یکی از روستاهای بخش هلالی به علت عدم تمکین مصوبه ممنوعیت برگزاری مجالس عروسی در وضعیت نارنجی شهرستان، بازداشت و پرونده قضایی تشکیل شد.

 مهندس زرقانی رئیس شبکه بهداشت و درمان جغتای گفت؛ در پی گزارشهای دریافتی برگزاری مراسم عروسی از یکی از روستاهای بخش هلالی در شب گذشته،  با دستوردادستان شهرستان جغتای و هماهنگی شبکه بهداشت و نیروی انتظامی، صاحبان مجلس عروسی به علت عدم تمکین مصوبه ممنوعیت برگزاری مجالس عروسی در وضعیت نارنجی شهرستان، بازداشت و پرونده قضایی تشکیل شد.

  وی افزود؛ ستاد مبارزه با ویروس کرونای شهرستان جغتای برگزاری هرگونه مراسم عروسی و عزا را با توجه به وضعیت کشور و نارنجی شهرستان تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام کرده است.

وی خاطرنشان کرد؛ هشدارهای لازم را دراین خصوص به اطلاع عموم شهروندان رسانده است.

  رئیس شبکه بهداشت و درمان بیان کرد: با توجه به وضعیت بحرانی و قرمز شدن بیشتر کشور و شهرستان سبزوار، و نارنجی شدن شهرستان همشهریان توصیه و مراقبت‌ها پزشکی و بهداشتی، مانند استفاده از ماسک، ماندن در خانه، پرهیز از مسافرت، و از حضور بی مورد در معابر و اجتماعات و عدم برگزاری مراسمات را جدی بگیرند، همکاری و همراهی همگانی جهت حفظ سلامتی و ابتلا بیش از پیش مردم شهرستان درکنترل این بیماری منحوس لازم و ضروری است.

 

تاریخ درج خبر: دوشنبه ٢٣ فروردين ١٤٠٠    / شماره خبر:  ١٢٩٢٣  / تعداد بازدید:  1544

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: