دسترسی سریع
دوشنبه ٠١ مرداد ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

پیام مدیر شبکه بهداشت جغتای به مناسبت هفته سلامت

مهندس حسین زرقانی مدیر شبکه بهداشت و درمان جغتای در پیامی هفته سلامت(۷-۱ اردیبهشت) را به مدافعان سلامت تبریک گفت.

  روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان جغتای/ مهندس حسین زرقانی مدیر شبکه بهداشت ودرمان جغتای در پیامی هفته سلامت(۷-۱ اردیبهشت) را به مدافعان سلامت تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است؛   

  بی شک یکی از اساسی ترین مؤلفه های زندگی، سلامتی است، سلامت و بهداشت یکی از مهم ترین مولفه‌های زندگی انسانی و بنیان توسعه پایدار در هر کشوری است، و نقش انسان سالم در شکل دهی توسعه پایدار و ارتقاء شاخص های رفاهی جامعه بی بدیل است. هفته سلامت فرصتی است برای بیان اهمیت سلامت در زندگی فردی و اجتماعی، تبیین جایگاه آن در تحقق توسعه مداوم و پایدار، و در این میان، کارکنان حوزه سلامت که مدافعان واقعی سلامت مردم در کشورهستند، با تلاشهای مستمر وخالصانه خود در حوزه سلامت، با مراقبت، غربالگری، پیگیری فعال و مدیریت همه بیماریها، بویژه بیماری کووید19خدمات ارزنده ای را بدون هیچ چشم داشتی برای تامین، حفظ و ارتقای سلامت همشهریان ارائه کردند.

  شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای همراه با همه کادر بهداشتی ودرمانی کشوردر مقابله با بیماری کووید19، با همت و تلاش های شبانه روزی مدیران و کارشناسان بخش بهداشت و درمان در ستاد شبکه و همکاری همه جانبه کارکنان واحد های محیطی بویژه بهورزان، مراقبین سلامت، پزشکان، پرستاران و ماما ها و پرسنل بیمارستان ولی عصر(عج) حدود صد درصد مردم شهرستان را مورد ارزیابی، مراقبت، آموزش و ارجاع به مراکز منتخب و پیگیری قرار داده، و توانسته است این بیماری را کنترل نماید.

  همکاری و تعامل خوب مسئولین و مردم سطح شهرستان جغتای با شبکه بهداشت  در مقابله با بیماری کرونا ویروس همراه با رعایت پروتکل های وزارت بهداشت، تحت نظارت کارکنان بهداشتی و تیم های بسیجی مراقبت و کنترل مبادی ورودی شهرستان و روستاها و تعطیلی بازار به صورت خودجوش، سالم سازی محیط، تولید ماسک و تهیه و توزیع پک های بهداشتی و مواد غذایی توسط خیرین و بسیجیان، فاصله گذاری اجتماعی هوشمند و دیگر برنامه های نظام سلامت برگ زرین دیگری در این ایام بود.

  اینجانب ضمن ارج نهادن و قدردانی از تلاشهای خالصانه مدافعان سلامت، مسئولین و مردم نجیب شهرستان، هفته سلامت از یکم تا هفتم اردیبهشت ماه که با شعار (حمایت همگانی از مدافعان سلامت) نامگذاری شده است را تبریک عرض کرده و از خداوند متعال سلامتی، بهروزی و ریشه کنی این بیماری و سلامت کامل جامعه را مسئلت می نمایم.
  شایان ذکراست شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای با داشتن 8 مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، یک بیمارستان و چهار پایگاه اورژانس جاده ای و شهری فعال تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و درغرب خراسان رضوی قرار دارد.

 

 

تاریخ درج خبر: سه شنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٩    / شماره خبر:  ١١٦٤٧  / تعداد بازدید:  1394

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: