دسترسی سریع
دوشنبه ٠١ مرداد ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار خبرداد؛

شناسایی و پلمپ 4 مرکز مداخله گر در امور دندانپزشکی در جغتای

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از پلمپ 4 مرکز مداخله گر در امور دندانپزشکی در جغتای خبر داد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از پلمپ 4 مرکز مداخله گر در امور دندانپزشکی  در جغتای خبر داد.

وبدا سبزوار/ دکتر محمد نعمت شاهی ضمن اشاره به بازدیدهای نظارتی و پیگیری گزارش های مردمی در گفتگو با خبرنگار وبدا اظهار کرد: این مراکز بدون داشتن مدرک قانونی اقدام به انجام اعمالی همچون عصب کشی، ترمیم، کشیدن دندان، ساخت پروتز و دندان مصنوعی درشریط غیر بهداشتی می نمودند که شناسایی و پلمپ شدند.

وی افزود: با همکاری شبکه بهداشت و درمان جغتای و هماهنگی دادستان شهرستان و نیروی انتظامی افراد متخلف به مراجع قضایی معرفی شدند.

دکتر نعمت شاهی با بیان اینکه مداخله در امور پزشکی یکی از مواردی است که متاسفانه در سطح کشور همواره بیماران با آن مواجه هستند، اضافه کرد: به منظور جلوگیری از این مداخله ها و همچنین برخورد با این موضوع واحد نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار همواره فعال بوده و با بازدیدهای مستمر در راستای مقابله با این مداخلات می کوشد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار ضمن توصیه یه عدم مراجعه به مراکز غیرمجاز خاطرنشان کرد: شهروندان گرامی می توانند در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز و افراد فاقد صلاحیت در زمینه دندانپزشکی، طب سنتی و اسلامی، زالو درمانی و حجامت و همچنین آرایشی و بهداشتی می توانند با شماره 44011066 تماس حاصل نمایند تا در اسرع وقت نسبت به تعطیلی و معرفی به مراجع قضایی اقدام لازم صورت گیرد./آزاد

 

 

تاریخ درج خبر: چهارشنبه ١١ دی ١٣٩٨    / شماره خبر:  ١١٢٣٦  / تعداد بازدید:  2165

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: