چاپ        ارسال به دوست

تشریح دستاورد های حوزه سلامت در شهرستان جغتای

رئیس بیمارستان ولیعصر (ع) جغتای همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دستاورد های حوزه سلامت در این شهرستان را تشریح کرد.

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای/ همزمان با ایام دهه فجر و چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی دکترعلی شاهی رئیس بیمارستان ولیعصر (ع) طی جلسه ای با حضور امام جمعه و مسئولین شهرستان دستاورد های حوزه سلامت در جغتای را تشریح کرد.

رئیس بیمارستان ولیعصر (ع) جغتای در این جلسه با اشاره به اینکه قبل از انقلاب بیشتر نقاط ایران ازجمله این شهرستان محروم از پزشک و امکانات بهداشتی بودند،اظهار کرد: قبل از انقلاب مردم بویژه زنان و کودکان به جهت عدم دسترسی به امکانات بهداشتی و درمانی، از خدمات مناسب بی بهره می ماندند.

وی با بیان اینکه یکی از اهداف انقلاب اسلامی، همواره بالا بردن سطح سلامت و ایجاد شرایط لازم برای دسترسی عادلانه و فراگیر آحاد مردم به خدمات بهداشتی درمانی مناسب بوده است،افزود: به همین منظورازآغاز انقلاب اسلامی ، جهت حفظ تامین و ارتقاء سلامت مردم جامعه و ارتقاء سطح کیفیت خدمات اقدامات موثر و ارزشمندی به انجام رسید.

دکتر شاهی در ادامه با اشاره به دستاورد های حوزه سلامت در شهرستان جغتای،بیان داشت: هم اکنون دراین شهرستان بیمارستان ولیعصر (عج) با 64 تخت با بیش از21 پزشک متخصص و عمومی و دارا بودن بخش های جراحی، زنان و زایمان، داخلی،قلب، اطفال، رادیولوژی ،پاتولوژی ،دیالیز،آزمایشگاه و سونوگرافی می باشد،خدمات درمانی استاندارد را ارائه می دهد که پیش ازانقلاب مردم منطقه از این خدمات بی نصیب بودند.

وی با بیان اینکه در این شهرستان 5 مرکز بهداشتی ودرمانی و33 خانه بهداشت ویک آزمایشگاه جامع مشغول به فعالیت می باشند،اضافه کرد: در حال حاضر درمراکز خدمات جامع سلامت یازده پزشک عمومی، چهار دندانپزشک وماما در قالب تیم سلامت خدمات بهداشتی را به مردم منطقه ارائه می دهند.

گفتنی است؛ درپایان مراسم حجت الاسلام والمسلمین موحدی پور نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان، رضایت مردم را در دریافت خدمات بهداشت و درمان بسیار خوب ارزیابی، و از پرسنل شبکه بهداشت و بیمارستان ولی عصر(عج) در ارائه خدمات تقدیر نمودند.


 


١٦:٠٢ - دوشنبه ١٥ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٩٧٦١    /    تعداد نمایش : ٨٢٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: