چاپ        ارسال به دوست

رئیس سازمان نظام پرستاری سبزوار:

مراسم گرامیداشت روز پرستار و تجلیل از پرستاران نمونه برگزار شد

رئیس سازمان نظام پرستاری سبزوارگفت: همزمان با هفته گرامیداشت پرستار و با حضور مسئولین دانشگاه و شهرستان از پرستاران نمونه قدردانی شد.

به گزارش وبدا / حمید ثقینی با اعلام خبر فوق در گفتگو با خبرنگار وبدا اظهار کرد: مراسم گرامیداشت روز پرستار و تجلیل از پرستاران نمونه سبزوار،27 دی ماه سال جاری و با حضورمهندس سبحانی فر نماینده مرم در مجلس شورای اسلامی،سرهنگ مظلوم فرمانده بسیج ناحیه مقاومت،دکتر مسلم رئیس دانشگاه و دیگر مدیران و مسئولین شهرستان در سالن اجتماعات دانشگاه حکیم سبزواری برگزار شد.

وی افزود: در ابتدای مراسم مهندس سبحانی فر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک هفته گرامیداشت پرستار به بیان اقدامات و دستاوردهای چند ساله اخیر در حوزه بهداشت و درمان شهرستان سبزوار پرداخت و در ادامه دکتر علیرضا مسلم رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار ضمن قدردانی از زحمات پرستاران، دستاورهای حوزه سلامت را مرهون تلاش و خدمات پرستاران عنوان کرد.

حمید ثقینی اضافه کرد: در ادامه مراسم و با حضور مسولین  از 60 پرستار نمونه دانشگاه و سازمان نظام پرستاری با اهداء لوح تقدیر و هدایا  از طرف سازمان نظام پرستاری سبزوار تقدیر بعمل آمد.

گفتنی است؛اجرای آهنگ پاپ، نمایش طنز،برگزاری مسابقه و قرعه کشی از جمله برنامه هایی بود که در مراسم  گرامیداشت روز پرستار و تجلیل از پرستاران نمونه سازمان نظام پرستاری سبزواراجرا شد.

سازمان نظام پرستاری سبزوار دارای یکهزار و300 نفر عضو فعال می باشدکه در حال حاضر بیش از هزار کارشناس بالینی در گروه های مختلف پرستای در مراکز بهداشتی و درمانی مشغول به ارائه خدمت می باشند.

 

 

عکس :حامد کوشکی


١٠:٠٠ - يکشنبه ٣٠ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٩٦٦٥    /    تعداد نمایش : ١٣٢٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: