چاپ        ارسال به دوست

معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار:

کم‌هزینه‌ترین برنامه جهت ارتقاء سلامت مردم راه‌اندازی کانون‌های سلامت محلات است

معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: سلامت محور توسعه پایدار است و موثرترین و کم‌هزینه‌ترین برنامه برای افزایش سلامت مردم راه‌اندازی و حمایت از کانون‌های سلامت محلات است.

به گزارش وبدا/ معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی سبزواردر راستای افزایش آگاهی مردم از سلامت در سطوح شهری، با  دکتر محمدی رئیس شورای اسلامی شهرو دکتر آرمین نایب رئیس شورای اسلامی شهرودکتر برزویی ورئیس دبیرخانه ستاد بازآفرینی شهری آبان ماه سال جاری دیدار کرد.

دکتر سعید مهران پور در این دیدار با تاکید بر لزوم مشارکت و همکاری شورای اسلامی شهراظهار کرد: برای افزایش سلامت شهروندان نیاز به تعامل و همکاری شورای اسلامی شهر و تمامی ارگان‌ها می‌باشد.

وی ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته در کانون‌های سلامت محلات افزود: کارگروه‌های مختلف در کانون‌های سلامت محلات تشکیل شده و اولین قدم در راستای فرهنگ سلامت شهروندان اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری از جمله تئاترهای خیابانی در محلات است.

دکتر محمدی ضمن ابراز خرسندی از فعالیت‌های معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در خصوص فرهنگ سلامت و ارتقای سطح سواد سلامت شهروندان عنوان کرد: دنیا کتاب سلامت است؛ اگر خوانده نشود آرامش روح و جسم حاصل نمی‌شود.

وی اظهار داشت: شورای اسلامی شهر با همکاری دانشگاه علوم پزشکی سبزوار می‌تواند با کمترین هزینه موثرترین گام‌ها را در راستای سلامت مردم شهر بردارند.

دکتر آرمین همنچنین در این دیدار گفت: مهم‌تر از فعالیت‌های عمرانی توجه خاص ما به حوزه بهداشت روان و سلامت شهروندان است که با همکاری این معاونت دستیابی به آن امکان‌پذیر است.

 


١٠:٠٦ - سه شنبه ٢٢ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٩٢٣٨    /    تعداد نمایش : ٦٨١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: