چاپ        ارسال به دوست

قابل اعضای هیات علمی دانشگاه

آغاز ثبت نام فاز دوم دوره فلوشیپ آموزش علوم پزشکی

ثبت نام فاز دوم دوره فلوشیپ آموزش علوم پزشکیآغاز شد.

روابط عمومی معاونت آموزشی/  فاز یک دوره کوتاه مدت آموزش علوم پزشکی (دوره فلوشیپ) با موفقیت به اتمام رسید و  فاز دوم دوره با حضور سرکار خانم دکتر فریبا حقانی عضو هیات بورد رشته آموزش پزشکی در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخه 5 و 6 بهمن ماه آغاز شد.

این فاز به صورت دو مرحله ای که مرحله اول با عنوان "یادگیری و مهارت های عمومی تدریس و نحوه فرآیند نویسی" به مدت 6 جلسه (30 ساعت)  ومرحله دوم با عنوان " مهارت های ارتباطی" به مدت  4 جلسه (20 ساعت) می باشد.

زمان برگزاري این دوره پنجشنبه ها از ساعت  8 الی14 به مدت حداقل 4 ماه (هفته در میان) در پردیس دانشگاه بلوک B دانشکده پزشکی می‌باشد.


 هزينه ثبت نام فاز دوم یکصد و بیست و پنج هزار تومان می باشد. لازم به ذکر است که مبلغ اخذ شده جهت ثبت نام، صرف پذیرایی، صدور گواهی شرکت و حق الزحمه مدرسین خواهد شد. جهت هزینه ثبت نام را به شماره حساب 461588700  (بانک تجارت مرکزی)  به نام درآمدهای معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار واریز نمائیدو قبل از حضور در دوره ثبت نام خود را به کارشناس EDC با شماره تلفن 44018491 یا 44018452 اطلاع دهید. همچنین تصویر یا فیش واریزی را در اولین جلسه برگزاری دوره به کارشناس مربوطه تحویل نمایید.


شایان ذکر است؛همکارانی که دوره فلوشیپ را به صورت کامل ( سه فاز) ثبت نام کرده اند و مبلغ دو میلیون و دویست و پنجاه هزار ريال را واریز نموده اند نیاز به ثبت نام مجزا برای فاز دوم ندارندو میزان غیبت مجاز جهت اعطای گواهی حداکثر 20% ساعات برگزاری فاز می باشد.

 


١٠:٠٥ - چهارشنبه ٢٧ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٧٧٨١    /    تعداد نمایش : ١٢٢٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: