چاپ        ارسال به دوست

مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه؛

فراخوان یازدهمین جشنواره فرهنگی و هنری «سیمرغ» اعلام شد

مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه از برگزاری یازدهمین جشنواره فرهنگی و هنری «سیمرغ» وزارت بهداشت در سطح دانشجویی، ملی و بین المللی از اول مهر ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش مفدا سبزوار، مهدی سلمانیان مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه اظهار داشت: دبیرخانه یازدهمین جشنواره بین‌المللی «سیمرغ» با قدردانی از تلاش‌های خستگی ناپذیر جامعه علوم پزشکی در مبارزه با ویروس کرونا، با اعلام فراخوان، تمامی دانشجویان سراسر کشور، جامعه پزشکی و عموم مردم را به شرکت در این جشنواره دعوت کرد.

وی افزود: علاقه‌مندان می‌توانند در پنج بخش تئاتر، فیلم، موسیقی، ادبی و هنرهای تجسمی جشنواره سیمرغ شرکت کنند؛ محدودیتی برای شرکت متقاضیان در رشته‌های مختلف وجود ندارد.

مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه ادامه داد : این جشنواره در چهار بخش «بخش آزاد» ویژه دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی وزارت بهداشت، «بخش ملی با موضوع فرهنگ سلامت» ویژه عموم مردم، «بخش بین‌الملل با موضوع فرهنگ سلامت» ویژه شرکت‌کنندگان سراسر جهان برگزار می‌شود.

وی افزود : همچنین در راستای قدردانی از تلاش‌های کادر بهداشت و درمان کشور که سلامتی خود را وقف مبارزه با ویروس کرونا کرده‌اند با نظر هیئت داوران، به بهترین اثر در چهار رشته فیلم کوتاه، مستند، پوستر و عکس که تصویرگر این روایت هستند، تندیس و جایزه ویژه جشنواره با عنوان «مدافعان سلامت» اهدا می‌شود.

سلمانیان با بیان اینکه این جشنواره در پنج بخش تئاتر،فیلم،موسیقی،ادبی و هنر های تجسمی برگزار می شود اظهار داشت : مهلت ثبت نام و ارسال آثار به این جشنواره از تاریخ اول مهرماه آغاز و تا یکم دی ماه ۱۳۹۹ ادامه دارد .

مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه با اشاره به اینکه این جشنواره با شعار "هرخانه،یک پایگاه سلامت " تلاش دارد فرهنگ خود مراقبتی و سبک زندگی سالم را در جامعه اشاعه دهد عنوان نمود: علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این جشنواره به آدرس www.festivalf.ir مراجعه نمایند.
١١:٣٢ - دوشنبه ١٧ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ١٢١٤٦    /    تعداد نمایش : ١٧٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: