چاپ        ارسال به دوست

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوارعنوان کرد؛

بهره‌مندی بیش از 170بیمار مبتلا به ام اس از خدمات درمانی

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوارگفت: بیش از 170 بیمار مبتلا به ام اس از خدمات درمانی این دانشگاه بهرمند هستند.
وبدا سبزوار/دکتر محمد نعمت شاهی همزمان با هفتم خرداد ماه روز جهانی ام اس در گفتگو با خبرنگار وبدا اظهار کرد: روز جهانی ام اس فرصتی است برای همگان به ویژه مبتلایان و خانواده‌های آنان و گروه پزشکی و درمانی و سایر اقشار تا با شناخت بهتر و درک درست و واقعی از این بیماری،برای مبارزه با آن تلاش نمایند.
وی درخصوص اقدامات درمانی بیماران ام اس، افزود: بسته خدمتی بیماری ام اس طی سال های اخیر توسط وزارت بهداشت به دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ابلاغ وهر دانشگاه مطابق با ظرفیت و امکاناتی که در اختیار دارند، خدمات مورد نیاز را به آنها ارائه می‌دهد.
معاون درمان دانشگاه اضافه کرد:در حال حاضر بیش از 170 بیمار مبتلا به ام اس تحت پوشش این دانشگاه قراردارند که مطابق با بسته های خدمتی و دستورالعمل های ابلاغی، خدمات تشخیصی و درمانی مورد نیاز را دریافت می نمایند.
دکتر نعمت شاهی ادامه داد: همچنین ویزیت ها و مشاوره های تخصصی و فوق تخصصی،خدمات بستری وآزمایشگاهی ، فیزیوتراپی و دندانپزشکی در مراکز در مانی تابعه دانشگاه علوم پزشکی سبزوار به بیماران مبتلا به ام اس ارائه می گردد.
وی تاکید کرد: دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برآن است تا با حفاظت مالی و ارائه خدمات با کیفیت و مطلوب این بیماران جز درد رنج بیماری دغدغه دیگری نداشته باشند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوارخاطرنشان کرد: اینجانب روز جهانی ام اس را مغتنم شمرده و برای همه بیماران به خصوص بیماران ام اس آرزوی سلامتی می نمایم و امید است با حمایت‌های معنوی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی برای مبارزه با بیماری گام های موثری برداشته شود.


٢٢:٣٨ - چهارشنبه ٧ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١١٨١٢    /    تعداد نمایش : ٥٣١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: