چاپ    ارسال به دوست

 

 

به مناسبت هفته قرآن و عترت در دانشگاه‌ها؛

تقدیر از دانشجویان فعال قرآنی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

به مناسبت گرامیداشت هفته قرآن و عترت در دانشگاه‌ها، از فعالین کانون قرآن و عترت و همچنین برندگان مسابقات قرآنی دانشگاه تقدیر شد.

به مناسبت گرامیداشت هفته قرآن و عترت در دانشگاه‌ها، از فعالین کانون قرآن و عترت و همچنین برندگان مسابقات قرآنی دانشگاه تقدیر شد..

زینب اصغرپور کارشناس امور قرآن و عترت دانشگاه در تشریح خبر فوق گفت: هفته قرآن و عترت در دانشگاه‌ها که با هدف تبیین، تبلیغ و ترویج بیشتر فعالیت‌های قرآنی و دینی در بین جامعه فرهیخته دانشگاهی نام گذاری شده است، نه تنها باعث پیوند بیشتر عزیزان دانشگاهی با قرآن و اهل بیت علیهم السلام می‌شود، بلکه فرصتی جهت ارج نهادن به تلاش‌ها و گام‌های برداشته شده در این حوزه می‌باشد. به همین جهت در این هفته بزرگ از فعالین کانون قرآن و عترت دانشگاه تقدیر بعمل آمد.

وی افزود: با توجه به برگزاری مسابقه عکاسی همقدم با حرم همزمان با ایام اربعین حسینی(ع) در بین جامعه دانشجویان دانشگاه علوم‌پزشکی سبزوار، پس از بررسی آثار توسط تیم داوری و همچنین نظرسنجی صورت گرفته در بین دانشجویان، آقایان علیرضا گرامی، امیر علیپور، امیررضا ذاکری حائز رتبه اول تا سوم شدند. همچنین پس از برگزاری مسابقه تدبر در قرآن کریم و بررسی نتایج ارسالی، خانم‌ها فاطمه حامدمنظریان، فاطمه نعمتی، مائده حیدرپور و جناب آقای علیرضا هادیان به عنوان منتخبین مسابقه انتخاب شدند که با حضور مسئولین دانشگاه از این عزیزان در سالن دکتر سیادتی تقدیر به عمل آمد.

اصغرپور در پایان گفت: دانشجویان توانمند و یا علاقه مند به فعالیت در حوزه قرآن و عترت می‌توانند از طریق مراجعه به امور قرآن و عترت واقع در ساختمان معاونت فرهنگی دانشجویی، به جمع خانواده بزرگ قرآنی دانشگاه بپیوندند.

 

 

 

تاریخ درج خبر: دوشنبه ٣٠ آبان ١٤٠١    / شماره خبر:  ١٥٦٣٣  / تعداد بازدید:  607

 


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: