چاپ    ارسال به دوست

 

 

همایش روزجهانی دیابت درشهرستان جغتای

همایش بزرگداشت روزجهانی دیابت در شهرستان جغتای با حضور بیماران دیابتی، پرسنل ومسئولین ادارات در محل سالن 9 دی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان برگزارگردید.

همایش بزرگداشت روزجهانی دیابت در شهرستان جغتای با حضور بیماران دیابتی، پرسنل ومسئولین ادارات در محل سالن 9 دی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان برگزارگردید.

 روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان جغتای/ غلامرضا شرفی سرپرست شبکه بهداشت و درمان در گفتگو با خبرنگار وبدا اظهار کرد؛ همایش دیابت به مناسبت روزجهانی دیابت، با همت واحد بیماریهای شبکه، کلینیک دیابت بیمارستان ولی عصر(عج) و کانون بسیج جامعه پزشکی و با حضور جمعی از بیماران دیابتی، مسئولین اداره ها، کارشناسان، بهورزان در 29 آبانماه در محل سالن 9دی سپاه جغتای برگزارگردید.

 وی بیان کرد؛ دکتر حاجی منیری متخصص داخلی بیمارستان ولی عصر(عج) جغتای و خانم دکتر قراط متخصص و عضو سلامتکده طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار سخنرانان این همایش، مطالبی را در خصوص آشنایی با علائم و درمان دیابت براساس علم روز پزشکی، رژیم غذایی و طب سنتی بیان کردند.

 غلامرضا شرفی در ادامه افزود؛ با توجه به افزایش روز افزون بیماران دیابتی سعی می شود که در آینده از این همایش ها جهت افزایش آگاهی پرسنل و آشنایی بیماران دیابتی شهرستان برگزار گردد.

 توضیح اینکه در حاشیه این مراسم با برپایی ایستگاه سلامت تست قندخون بیماران انجام شد.

 گفتنی است شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای با داشتن 9 مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، یک بیمارستان و سه پایگاه اورژانس جاده ای و شهری فعال تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و درغرب خراسان رضوی قرار دارد.

 

تاریخ درج خبر: يکشنبه ٢٩ آبان ١٤٠١    / شماره خبر:  ١٥٦٣٠  / تعداد بازدید:  349

 


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: