چاپ    ارسال به دوست

 

 

روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان جغتای؛

حضورمدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی درشبکه بهداشت جغتای

جلسه بصیرتی با موضوع گام دوم انقلاب وجهاد تبیین این هفته سه شنبه، جهت پرسنل شبکه بهداشت، بیمارستان ولی عصر(عج) وبسیجیان جامعه پزشکی جغتای با حضور مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی 17 آبان ماه، در محل سالن اجتماعات شبکه برگزارشد.

 

 جلسه بصیرتی با موضوع گام دوم انقلاب وجهاد تبیین این هفته سه شنبه، جهت پرسنل شبکه بهداشت، بیمارستان ولی عصر(عج) وبسیجیان جامعه پزشکی جغتای با حضور مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی 17 آبان ماه، در محل سالن اجتماعات شبکه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای/ حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرحمن یداللهی نماینده تبلیغات اسلامی شهرستان و امام جماعت شبکه بهداشت در گفتکو با خبرنگار وبدا اظهار کرد؛ یکی از برنامه‌هایی که به همت کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان جغتای درشبکه بهداشت و بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) این شهرستان برگزار می‌شود، بحث بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و جهاد تبیین است، که بصورت هفتگی و با حضور کادر پزشکی و درمانی و با همراهی خوب ریاست شبکه بهداشت و بیمارستان انجام می‌شود.

 

وی گفت؛ دراین جلسات در مورد مسائل و شبهات روز، هم افزایی صورت می‌گیرد.

 

 

 یداللهی در ادامه افزود؛ درجلسه منطقه‌ای روز سه شنبه، که بین روسای ادارات و نمایندگی های تبلیغات اسلامی در شهرجغتای با حضور حجت الاسلام والمسلمین صاحبقرانی مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی برگزارشد، وی به عنوان سخنران در این جلسه حاضر شدند.

 

 

 مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جغتای در پایان سخنانش به موثر بودن و استقبال شایان این جلسات است اشاره کرد و گفت؛ جلسه روز سه شنبه با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان با موضوع گام دوم انقلاب و جهاد تبیین برگزار شد، که با استقبال پرشور بسیجیان و پرسنل و کادر بهداشت و درمان انجام شد.

 

            گزارش تصویری؛

 

 

 

 


 

تاریخ درج خبر: پنج شنبه ١٩ آبان ١٤٠١    / شماره خبر:  ١٥٥٣٤  / تعداد بازدید:  540

 


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: