چاپ    ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جغتای؛

بازدیدسرپرست شبکه بهداشت ودرمان جغتای از مرکز حسین آباد

صبح امروز چهارشنبه، سرپرست شبکه بهداشت و درمان از مرکزخدمات جامع سلامت حسین آباد بازدید کرد.

صبح امروز چهارشنبه، سرپرست شبکه بهداشت و درمان از مرکزخدمات جامع سلامت حسین آباد بازدید کرد.

  به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جغتای/ غلامرضا شرفی سرپرست شبکه بهداشت و درمان جغتای در ادامه بازدیدهای خود از مراکز و خانه های بهداشت، از مرکز خدمات جامع سلامت مرکز حسین آباد بازدید، و در جریان وضعیت نیروی انسانی و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مراجعین توسط پرسنل قرار گرفت.

  سرپرست شبکه بهداشت در این بازدید با بررسی وضعیت مرکز، بر ارائه خدمات مطلوب با توجه به امکانات موجود، صرفه جویی، نظم و انضباط اداری و تکریم ارباب رجوع تأکید کرد.

  وی در ادامه طی نشستی که با پزشک و همکاران مرکز داشتند وضعیت نیروی انسانی، عمرانی و رفاهی مرکز خدمات جامع سلامت را بررسی، و دستورات لازم را جهت رفع مشکلات همکاران و مرکز صادر کرد.

 غلامرضا شرفی در ادامه از پروژه در حال ساخت مرکز حسین آباد و پیشرفت فیزیکی آن بازدید، و ابراز داشت: اقدامات تکمیلی ساختمانی با مساعدت مسئولین دانشگاه انجام و ان شاالله در آینده نزدیک شاهد بهره برداری از آن خواهیم بود.

 گفتنی است مرکزخدمات جامع سلامت حسین آباد درغربی ترین نقطه شهرستان جغتای و استان خراسان رضوی، با 5 خانه بهداشت،  به 5200 نفر جمعیت تحت پوشش خود خدمات ارائه می کند.

https://t.me/salamat_Joghatai

 رسانه سلامت شهرستان جغتای

 

 

 

 

 

 

چهارشنبه ٣٠ شهريور ١٤٠١    /   ١٥١٨٠  /   166

 


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: