چاپ        ارسال به دوست

انجام سی و دومین مورد عمل جراحی پیوند قرنیه در سبزوار

به گزارش روابط عمومی بیمارستان حشمتیه /دکتر پیمان حسین زاده ریاست بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی حشمتیه از انجام  سی و دومین مورد عمل جراحی پیوند قرنیه در بیمارستان حشمتیه خبر داد.

دکتر حسین زاده در ادامه افزود بیمارستان حشمتیه به عنوان تنها مرکز چشم شهرستان سبزوار و با توجه به حضور دکتر ابراهیم شیرزاد جراح چشم پزشک و فلوشیپ پیوند قرنیه  و سابقه ده ساله انجام  عمل پیوند قرنیه در سبزوار ، به عنوان دومین مرکز فعال در خراسان رضوی  در زمینه عمل جراحی پیوند قرنیه می باشیم.

دکتر ابراهیم شیرزاد جراح چشم و فلوشیپ پیوند قرنیه  بیمارستان حشمتیه بیان داشتند با هماهنگی های انجام شده با بانک پیوند چشم ایران و انجام معاینات و اقدامات تخصصی ،عمل جراحی پیوند  قرنیه  دو بیمار در تاریخ 10 /3/1401 انجام شد.

وی در ادامه افزود  عمل پیوند بیماران آقا 32 ساله و خانم 70 ساله با موفقیت انجام شد و هر دو بیمار با شرایط عمومی مناسب از بیمارستان مرخص شدند.

دکتر حسین زاده در پایان با تشکر از دکتر شیرزاد و تیم جراحی بیمارستان حشمتیه بیان نمود که  رسالت ما در بیمارستان حشمتیه ارائه بهترین خدمات درمانی به هم شهریان عزیزمان  می باشد و ما و همه همکارانمان تلاشمان جهت رسیدن به این هدف می باشد.


٠٩:٤٢ - جمعه ١٣ خرداد ١٤٠١    /    شماره : ١٤٦٤١    /    تعداد نمایش : ١٩٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: