چاپ        ارسال به دوست

نجات جان بیمار 41 ساله با عمل جراحی آمبولوکتومی

به گزارش روابط عمومی  بیمارستان حشمتیه /دکتر پیمان حسین زاده ریاست  بیمارستان حشمتیه  از نجات جان بیمار 41 ساله با عمل جراحی آمبولکتومی خبر داد.

دکتر مجید قدسی فوق تخصص جراحی قلب بیمارستان حشمتیه  بیان کردند که بیمار با شکایت کاهش سطح هوشیاری ،افت فشار خون و کاهش سطح اکسیژن خون  از بیمارستان واسعی به بیمارستان حشمتیه منتقل گردید.

بیمار به سرعت تحت مراقبت های ویژه قلبی و عروقی قرار گرفت و اقدامات تشخیصی تخصصی انجام گردید که برای بیمار تشخیص آمبولی ریوی قرار داده شد.

دکتر قدسی با بیان این نکته که بیمار بعد از تشخیص آمبولی ریوی سریعا به بخش اتاق عمل قلب جهت عمل جراحی آمبولوکتومی منتقل گردید .

در ادامه افزود که عمل جراحی آمبولوکتومی این بیمار پس از 4 ساعت تلاش گروه جراحی قلب بیمارستان حشمتیه با موفقیت به پایان رسید و بیمار پس از آن به بخش مراقبت های ویژه منتقل گردید.

دکتر پیمان حسین زاده   با بیان این نکته  که بیمار هم اکنون در وضعیت عمومی مناسب قلبی  جهت پیگیری های درمانی به سرویس نورولوژی منتقل گردیده است در پایان از دکتر مجید قدسی ، دکتر سعادت متخصص قلب ،دکتر یوسفی و تیم جراحی قلب بیمارستان بابت تلاش و اقدام به موقع جهت نجات جان بیمار تشکر و قدر دانی نمودند.


٠٨:٤٩ - جمعه ١٣ خرداد ١٤٠١    /    شماره : ١٤٦٤٠    /    تعداد نمایش : ٢٦٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: