چاپ        ارسال به دوست

تشدید بازرسی کارشناسان گروه بهداشت حرفه ای

روابط عمومی معاونت بهداشت / دکتر فاطمه نوده معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی سبزوارگفت: به مناسبت هفته ملی کاهش اثرات بلایا و همچنین با توجه به بازگشایی مدارس  و تشدید ترددها، بازرسین بهداشت حرفه ای با هدف پیشگیری از حوادث و مخاطرات محیط کار و در راستای قطع زنجیره انتقال کرونا در این اماکن در ارتباط با رعایت پروتکل‌های بهداشتی بازدیدهای خود را افزایش دادند.  

وی افزود: در این بازرسی ها جذب نیروی مشاور بهداشت حرفه ای؛ وضعیت سیستم اطفاء حریق، برگه  اطلاعات ايمني مواد (MSDS)، دستورالعمل کار با مواد شیمیایی و برچسب گذاری مواد شیمیایی مورد بررسی و پایش قرار گرفت و به شاغلین در این جایگاه آموزش های لازم ارائه شد، همچنین در این بازدیدها رعایت دستورالعمل های پیشگیری از ابتلا و انتقال کرونا که شامل ضدعفونی تجهیزات در جایگاه‌های سوخت، ‌استفاده از ماسک و وجود نایلون یا دستکش جهت مراجعین مورد ارزیابی قرار گرفت.

رئیس مرکز بهداشت سبزوار ادامه داد: ضمن تذکر به جایگاه هایی که موارد تخلف و عدم رعایت دستورالعمل ها در آنها مشاهده می شود؛ موارد تخلف نیز به مراجع ذیصلاح گزارش می شود.

وی گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی در جایگاه ها یک الزام است. همشهریان گرامی در صورت مشاهده ی هرگونه تخلف در جایگاه های سوخت با شماره تلفن 190، پاسخگویی شکایت های  بهداشتی وزارت بهداشت تماس بگیرند تا اقدامات لازم در اسرع وقت صورت پذیرد.

 


١٥:٠٠ - شنبه ١ آبان ١٤٠٠    /    شماره : ١٣٧٣٨    /    تعداد نمایش : ٢٢٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: