چاپ        ارسال به دوست

مدیر تعالی فرهنگی و فوق برنامه خبر داد؛

سامانه «استعدادیابی قرآنی، فرهنگی و هنری» راه‌اندازی شد

مهدی سلمانیان مدیر تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه در گفتگو با مفدا سبزوار با اعلام این خبر افزود: ایجاد بانک اطلاعاتی و شناسایی افراد توانمند در حوزه فرهنگی دغدغه مجموعه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه بود که با پیگیری‌ها و تلاش‌های صورت گرفته این مهم انجام شد و توانستیم طراحی فرم الکترونیکی را به پایان رسانده و به مرحله اجرا درآوریم.

مدیر تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه بیان داشت: این فرم در بستر فضای مجازی و به صورت الکترونیک تهیه شده و از کلیه اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه دعوت می‌شود تا با پر نمودن این فرم، دانشگاه و مجموعه معاونت فرهنگی و دانشجویی را جهت شناسایی استعدادها و رسیدن به اهداف ترسیم شده یاری نمایند.

سلمانیان در ادامه از همکاری روابط عمومی معاونت و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی مفدا سبزوار در طراحی این فرم قدردانی کرد.

وی تصریح کرد: علاقمندان جهت ثبت نام و پر نمودن این فرم الکترونیکی می‌توانند به آدرس  https://www.medsab.ac.ir/index.aspx?siteid=1&&siteid=1&pageid=11452  مراجعه نمایند.

این مقام مسئول به امتیازات اختصاص یافته برای افرادی که این فرم را تکمیل نمایند نیز اشاره‌ای کرد و افزود: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته پس از شناسایی افراد توانمند در حوزه‌های قرآنی، فرهنگی و هنری، نسبت به سرمایه‌گذاری برای آنان اقدام کرده و در هر حوزه به تفکیک دوره‌های متعدد آموزشی برگزار خواهیم نمود.

وی خاطرنشان کرد: با یاری خداوند و بهبود شرایط موجود، این افراد برای شرکت در برنامه‌های فرهنگی، اردوهای زیارتی و تفریحی در اولویت خواهند بود و در مجموع درصدد توانمند کردن این افراد بوده تا انشاالله بتوانیم استعدادهای این عزیزان را شکوفا نموده و شاهد درخشش آنان در جشنواره‌های کشوری باشیم.


٠٨:٣٥ - دوشنبه ١٢ مهر ١٤٠٠    /    شماره : ١٣٦٥٨    /    تعداد نمایش : ١١١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: