دسترسی سریع
دوشنبه ٠١ مرداد ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان جغتای؛

تقدیر از کارکنان آزمایشگاه های جغتای

به مناسبت سی ام فروردین ماه روز علوم آزمایشگاهی از کارکنان آزمایشگاه های مرکز بهداشت و بیمارستان ولی عص(عج) شهرستان جغتای با حضور مسئول تبلیغات اسلامی و سرپرست شبکه و مسئولین واحد های شبکه و بیمارستان تجلیل شد.

 به مناسبت سی ام فروردین ماه روز علوم آزمایشگاهی از کارکنان آزمایشگاههای مرکز بهداشت و بیمارستان ولی عص(عج) شهرستان جغتای با حضور مسئول تبلیغات اسلامی و سرپرست شبکه و مسئولین واحد های شبکه و بیمارستان تجلیل شد.

 روابط عمومی شبکه بهداشت وبیمارستان ولی عصر(عج) شهرستان جغتای/ غلامرضا شرفی سرپرست شبکه بهداشت و بیمارستان جغتای گفت؛ جامعه بزرگ آزمایشگاهیان، دیده بانان عرصه سلامت هستند که با تشخیص دقیق و به موقع عوامل بیماری زا، با مشارکت و همفکری سایر اعضای تیم درمان، افتخار مدافعین خطوط اول نبرد با بیماریها را از آن خود نموده و با فداکاری، سلامت و آسایش خود را در ارتقای سطح سلامت جامعه گذاشته اند.

 در این مراسم، غلامرضا شرفی سرپرست شبکه بهداشت و درمان به همراه حجت الاسلام و المسلمین یداللهی مسئول تبلیغات اسلامی جغتای وامام جماعت شبکه و مسئولین واحدهای شبکه و بیمارستان ولی عصر(عج)، با حضور در آزمایشگاههای بیمارستان ولی عصر(عج) و مرکز بهداشت جغتای، ضمن تبریک این روز فرخنده، از زحمات نیروهای آزمایشگاهی با هدای گل تقدیر کردند.


 

تاریخ درج خبر: دوشنبه ٤ ارديبهشت ١٤٠٢    / شماره خبر:  ١٦٣٠٥  / تعداد بازدید:  553

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: