دسترسی سریع
دوشنبه ٠١ مرداد ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان جغتای؛

اعزام تیم تخصصی پزشکی بسیج جامعه پزشکی جغتای به روستای حسین آباد رحیم خان

درسومین روز هفته بسیج، کانون بسیج جامعه پزشکی شبکه بهداشت ودرمان جغتای با اعزام تیم پزشکی تخصصی به منطقه کم برخوردار، روستای حسین آباد ارائه خدمت کرد.

 در سومین روز هفته بسیج، کانون بسیج جامعه پزشکی شبکه بهداشت ودرمان جغتای با اعزام تیم پزشکی تخصصی به منطقه کم برخوردار، روستای حسین آباد ارائه خدمت کرد.

 به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان جغتای/ غلامرضا شرفی سرپرست شبکه بهداشت و درمان جغتای در گفتگو با خبرنگاروبدا اظهار داشت؛ اعزام تیم های پزشکی، باعث ارائه خدمات رایگان و بی منت به اقشار نیازمند جامعه که دسترسی آسان به خدمات بهداشتی و درمانی ندارند، می شود، که امیدواریم با اعزام این تیم های پزشکی به مناطق محروم، بتوانیم هزینه های مردم و قشر ضعیف جامعه که اکثراً روستائیان می باشند را کاهش دهیم.

  سرپرست شبکه بهداشت و درمان جغتای ضمن حضور در محل اعزام تیم پزشکی و خداقوت و تقدیر و تشکر از حاضرین در اردوی جهادی و مدیربسیج جامعه پزشکی، آمادگی و همراهی خود را در همه زمینه ها، بویژه برای اعزام تیمهای تخصصی بیشتر و ارائه خدمت به محرومین در آینده نزدیک، اعلام کرد.

  حمزه محمدآبادی مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی جغتای ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همکاری خوب ریاست شبکه بهداشت و درمان، فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه جغتای گفت؛ با مساعدت این عزیزان، و در راستای طرح تحول نظام سلامت و به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، یک تیم بهداشتی و درمانی، تخصصی و آموزشی شهید«رهنمون»، متشکل از پزشک متخصص داخلی، دندانپزشک، روان شناس، پرستار، ماما، کارشناس بهداشت محیط، تکنسین دارویی و ... با هدف ارائه خدمات رایگان ومحرومیت زدائی و افزایش سطح سلامت اقشار محروم جامعه و زمینه سازی برای رشد و توسعه خدمات بهداشتی درمانی در منطقه نیمه برخوردار و محروم، حسین آباد رحیم خان اعزام شدند.

 وی با بیان اینکه در این اعزام بیش از10 نفردربخش‌های تخصصی و بهداشتی ارائه خدمت کردند افزود؛ حدود70 نفر ویزیت پزشک متخصص داخلی، معاینه و کشیدن دندان، مشاوره روان شناس و تزریقات  به صورت رایگان دریافت کردند، و قند و فشارخون آنها کنترل و آموزشهای لازم پزشکی ارائه شد.

 مدیر کانون بسیج بیان کرد؛ رفع محرومیت، خدمت رسانی به مردم و پیشگیری از بیماریها در دورترین و محروم ترین نقاط شهرستان، از مهمترین اهداف کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان جغتای است.

 گفتنی است شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای با داشتن 9 مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، یک بیمارستان و سه پایگاه اورژانس جاده ای و شهری فعال، تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و درغرب خراسان رضوی قرار دارد.


 

تاریخ درج خبر: چهارشنبه ٢ آذر ١٤٠١    / شماره خبر:  ١٥٦٦٨  / تعداد بازدید:  1719

 


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: