• 5 فروردین 1403
  • 335

استمرار بازدیدهای تیم بازرسی ستاد تسهیلات نوروز دانشگاه از خوشاب

رئیس اداره بازرسی دانشگاه به همراه مدیر گسترش و توسعه شبکه های بهداشت معاونت بهداشت و مدیر پرستاری دانشگاه از شبکه بهداشت و درمان خوشاب بازدید به عمل آوردند.

  استمرار بازدیدهای تیم بازرسی ستاد تسهیلات نوروز دانشگاه از خوشاب

به گزارش وبدا/ در این بازدید تیم بازرسی دانشگاه با حضور در مرکز خدمات جامع سلامت شبانه روزی سلطان آباد و پایگاه اورژانس 115 ضمن تبریک سال جدید به کارکنان دانشگاه، از تلاش های شبانه روزی همکاران قدردانی نموده و در ادامه امکانات و تجهیزات مرکز، نحوه خدمت رسانی به بیماران و مردم در این مرکز توسط تیم بازرسی مورد ارزیابی قرار گرفت.

محمد رضا غلامی سرپرست اداره بازرسی و رسیدگی به شکایت دانشگاه عنوان کرد: در این بازدید شاهد تلاش و همکاری کامل تیم سلامت برای خدمت رسانی به مردم از جمله بازرسی های منظم بازرسین بهداشت محیط، خدمات بهداشتی و درمانی، فعالیت شبانه روزی اورژانس بودیم که این عملکرد ستونی است.

دکتر علی شاهی نیز ضمن تشریح و ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته از شروع طرح تسهیلات نوروزی در سطح شهرستان خوشاب بیان کرد: شبکه بهداشت و درمان برای خدمات دهی مطلوب و شایسته در ایام تعطیلات نوروز به همشهریان و مسافرین نوروزی در آمادگی کامل قرار دارد و تمام خدمات پزشکی، پرستاری، دندان پزشکی، داورخانه و ازمایشگاه، مراقبت های بهداشتی از جمله مراقبت مادران باردار و واکسیناسیون و... طبق برنامه ریزی در سطح شهرستان فعال می باشند.

 


{news-gallery}
نظرات کاربران
این خبر فاقد نظر می باشد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *