چاپ        ارسال به دوست

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار خبرداد؛

کمک 2میلیارد و 260 میلیونی ریالی خیرین برای مقابله با ویروس کرونا

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوارگفت: در راستای مقابله با کرونا و تهیه تجهیزات درمانی مورد نیاز، خیرین سبزواری 2میلیارد و 260 میلیونی ریال به این دانشگاه کمک کردند.

وبدا سبزوار/ دکتر محمد نعمت شاهی با اشاره به هماهنگی با فرمانداری،اداره اوقاف و امام جمعه جهت جمع آوری کمک های های خیرین، در گفتگو با وبدا اظهار کرد: تمامی کمک های نقدی اهدا شده توسط خیرین صرف خرید تجهیزات مورد مقابله با کرونا می شود.

وی افزود: تاکنون با کمک خیرین تجهیزاتی همچون تب سنج لیزری،پالس اکسی متری و ماسک N95 خریداری شده است.

معاون درمان دانشگاه ضمن دعوت از مردم و خیرین نیک اندیش جهت کمک به مقابله با کرونا،اضافه کرد:خیرین،همشهریان و همه مردم می توانند کمک های نقدی خود را به شماره شبا 830180000000000458098751 IR و شماره حساب458098751 به نام دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در بانک تجارت مرکزی واریز نمایند.

دکتر نعمت شاهی ادامه داد:خیرین وافرادی که تمایل به خرید تجهیزات دارند می توانند با مراجعه به سایت دانشگاه علوم پزشکی سبزواربه آدرس www.medsab.ac.ir لیست نیازمند های مورد نیاز را دریافت نمایند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار ضمن قدردانی از دانشگاه حکیم سبزواری در راستای جمع آوری کمک ها و خرید تجهیزات از طریق اساتید خارج وداخل کشور، خاطرنشان کرد: امیداست تا با همکاری همه دستگاههای اجرایی و مردم عزیز بتوانیم شاهد غلبه بر این بحران باشیم.


١١:٤٣ - شنبه ٢٤ اسفند ١٣٩٨    /    شماره : ١١٥٣٤    /    تعداد نمایش : ٣٨٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: