به وب سایت مرکز فوریتهای پزشکی خوش آمدید.
 • برگزاری بیستمین مانور سراسری زلزله
  با حضور فعال اورژانس 115

 • بازگشت همه به سوی اوست
  در گذشت شادروان سید مجتبی حسینی در سانحه تصادف جاده درگز

 • تحویل آمبولانس 315
  با حضور وزیر بهداشت و درمان

 • گرامیداشت هفته نیروی انتظامی
  دیدار با فرمانده انتظامی و رئیس راهور سبزوار

 • تاسوعا و عاشورا
  شهادت آقا امام حسین(ع) و یارانش تسلیت

اخبار > ارتقاء مهارت های علمی و عملی پرسنل اورژانس پیش بیمارستانی


  چاپ        ارسال به دوست

ارتقاء مهارت های علمی و عملی پرسنل اورژانس پیش بیمارستانی

مسئول آموزش مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی سبزوار گفت: یکی از رویکرد های مهم در تدوین برنامه‌های آموزشی ارتقاء مهارت های علمی و عملی پرسنل اورژانس پیش بیمارستانی است.

روابط عمومی/ مهدی قربان پور مسئول آموزش مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی سبزوار با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی مدیریت پیشرفته بیماران ترومایی PHTM در سبزوار اظهار داشت: تا کنون 19 دوره مدیریت پیشرفته بیماران ترومایی در شرایط پیش بیمارستانی در قطب شمال شرق برگزارشده که دو دوره آن در سبزوار و در سایر دوره ها نمایندگانی از مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی سبزوار در مشهد شرکت داشته اند.

وی افزود: در دوره یازدهم سعید عابدی به عنوان تنها نماینده از سبزوار در بین 24 شرکت کننده از 8 دانشگاه قطب شمال شرق مقام اول را به خود اختصاص داده است.

قربان پور ادامه داد: همچنین پرسنل اورژانس سبزوار توانسته اند در دوره های سیزدهم، چهاردهم، شانزدهم و نوزدهمین در بین شرکت کنندگان از دانشگاه های قطب شمال شرق  مقام های اول تا چهارم را به خود اختصاص دهند که این امر نشان از آمادگی علمی و عملی پرسنل اورژانس پیش بیمارستانی سبزوار می باشد.

مسئول آموزش مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی با اشاره به برگزاری دوره های 19 و 20 مدیریت پیشرفته بیماران ترومایی در دی ماه سال جاری افزود: دانشگاه علوم پزشکی سبزوار بعد از مشهد دومین دانشگاه پیشرو در برگزاری دوره های آموزشی نوین در حوزه اورژانس پیش بیمارستانی است.

 


١٤:١٧ - چهارشنبه ٢٢ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٧٥٦٩    /    تعداد نمایش : ٤٥٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: