دسترسی سریع
سه شنبه ٠٨ خرداد ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

پیام رییس دانشگاه به مناسبت روز حسابدار

رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار طی پیامی ضمن تبریک روز حسابدار، از زحمات و تلاش های بی وقفه مدیران، مسئولین ، کارشناسان وحسابداران امور مالی و بودجه دانشگاه قدرانی کرد.

وبدا سبزوار/ متن پیام به شرح زیر است؛

 روز حسابدار را باید فرصتی ارزشمند برای شناساندن و بالابردن سطح آگاهی عمومی از نقش حسابداران دانست و اذعان نمود که حسابداری تنها یک شغل عادی نیست بلکه یک حرفه است و برای کارکردن در این شغل به دانش حرفه ای و تخصص نیاز است.

حسابداران نقش بسزایی در سیاست‌گذاری‌های خرد و کلان و شفاف‌سازی فعالیت‌های اقتصادی دارند تا آنجا که در سال های اخیر با شیوع ویروس منحوس کرونا و وجود تنگنا های مالی، هزینه های بالا و منابع مالی محدود، شاهد برنامه ریزی دقیق و شفاف در تامین مالی پرداخت های پرسنلی و سایر پرداخت ها دردانشگاه بوده ایم که این امر حاصل تلاش، تدبیر، برنامه ریزی و انضباط مالی دانشگاه است که توانسته از سختی ها و مشکلات عبور کند.

 اینجانب ضمن تبریک روز حسابدار،از زحمات و تلاش های بی وقفه مدیران، مسئولین ، کارشناسان  وحسابداران امور مالی و بودجه دانشگاه علوم پزشکی سبزوار قدردانی نموده و توفیق روز افزون همراه با سلامتی و شادکامی را برای این عزیزان آرزومندم.

دکتر علیرضا مسلم

رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

                                                          

 

تاریخ درج خبر: يکشنبه ١٤ آذر ١٤٠٠    / شماره خبر:  ١٣٩١٢  / تعداد بازدید:  2779

 


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: