دسترسی سریع
پنج شنبه ٣١ خرداد ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی سبزوارخبرداد؛

جذب و به کارگیری نیروی جدید در دانشگاه / تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان شرکتی بهداشتی و درمانی

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از جذب و به کار گیری نیروهای جدید طی آزمون استخدامی وزارت بهداشت در این دانشگاه خبرداد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از جذب و به کار گیری نیروهای جدید طی آزمون استخدامی وزارت بهداشت در این دانشگاه خبرداد.
وبدا سبزوار/ مهندس محمد مهرپویان در گفتگو با وبدا اظهار کرد: پیرو آخرین نشست وزیر محترم بهداشت با روسا و معاونین دانشگاه های علوم پزشکی کشور در راستای برنامه ریزی آزمون استخدامی و سیاستگذاری و ساماندهی کارکنان بهداشت درمان،حداقل حدود 50 درصد نیروهای شرکتی و قراردادی شاغل در دانشگاه ها ،طی آزمون به صوت پیمانی جذب خواهند شد.
وی افزود: در همین راستا در دانشگاه علوم پزشکی سبزواربراساس مجوزهای تخصیصی در چند روز گذشته در حدود ۳۰۰ نفر در قالب نیروی جدید و با اولویت تبدیل وضعیت استخدامی از شرکتی و قراردادی به پیمانی از طریق آزمون سازمان سنجش استخدام خواهند شد.
معاون توسعه دانشگاه اضافه کرد:نیروهای جدید در عنوان های شغلی، فوریت های پزشکی،سلامت روان،مامایی،پرستاری،پزشک عمومی و متخصص،تغذیه،حسابداری ،امور فرهنگی و  فوق برنامه  و علوم آزمایشگاه پس از ثبت نام براساس ضوابط و شرایط مندرج دردفترچه از طریق امتحان عمومی، تخصصی و مصاحبه و گزینش،جذب و به کار گیری می شوند.
 مهندس مهرپویان با اشاره به اضافه شدن مجوزاستخدامی جدید وزارت بهداشت با هدف حذف شرکت های پیمانکار حوزه بهداشت ودرمان و تبدیل وضعیت پرسنل قراردادی،تشریح کرد: کارکنان شرکتی و قراردادی شاغل در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در گروههای پرستاری، پیراپزشکی، اورژانس پیش بیمارستانی، مراکز درمان بستر شبانه روزی، و حدود سه پایگاه سلامت شهری از طریق آزمون تبدیل وضعیت خواهند شد.
وی با بیان اینکه برای تمامی کارکنان شاغل در شرکت های گروهای ذکر شده سهمیه درنظر گرفته شده است، بیان داشت: مکاتبات لازم جهت اعمال امتیازات سنوات و سوابق فعالیت درایام کرونا جهت این دسته ازکارکنان با وزارت متبوع از سوی دانشگاه انجام شده است.
مهندس مهرپویان تاکید کرد: تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان شرکتی و قراردادی از طریق شرکت در آزمون سازمان سنجش و مصاحبه و کسب امتیازات لازم  بوده که طی روز های آینده اصلاحیه آگهی آزمون با اعمال رشته ها و سهمیه های اضافه شده از طریق سایت سازمان سنجش اعلام خواهد شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی سبزوارخاطرنشان کرد:امید است با جذب و به کار گیری نیرو های جدید در راستای ارتقاء ارائه سطح خدمات به جامعه هدف و همچنین ایجاد اشتغال در میان افراد واجدالشرایط در غرب خراسان، گامی موثر برداشته شود.

 

تاریخ درج خبر: سه شنبه ١٦ دی ١٣٩٩    / شماره خبر:  ١٢٥٨٥  / تعداد بازدید:  10196

 


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: