چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی معاونت آموزشی؛

کارگاه تولید محتوای الکترونیکی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی طی گفتگو با الهام ناوی پور عضو هیات علمی و نماینده کارگروه توسعه آموزش مجازی در دانشگاه در راستای آشنایی اعضای هیئت علمی از نحوه تولید محتوای الکترونیکی با استفاده از نرم افزار استوری لاین کارگاه آموزشی کار با این نرم افزار با حضور اعضای هیات علمی، در 23 دی ماه 1398 توسط دبیرخانه ی طرح تحول و نوآوری در آموزش دانشگاه برگزار شد.

وی افزود: این کارگاه با هدف آشنایی اعضای هیات علمی با نرم افزار استوری لاین برای تولید محتوای الکترونیکی و ایجاد فایل های آموزشی برگزار گردید.

به گفته مدرس این کارگاه و نماینده کارگروه توسعه آموزش مجازی در دانشگاه: نرم‌افزار استوری لاین یکی از بهترین نرم‌افزارها در زمینه تولید محتوای الکترونیکی چندرسانه‌ای است که به دلیل امکانات زیاد جزو پرطرفدارترین ها در این زمینه است.

وی ادامه داد: با تاکید بر اینکه پیشرفت نرم افزارهای آموزش مجازی در سطح جهان آموزش، از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است، در مورد "معرفی نرم افزار استوری لاین، مبانی، نحوه نصب و اجرا، ایجاد محتوای الکترونیکی با استفاده از این نرم افزار " آموزش های لازم ارائه گردید.

شایان ذکر است الهام ناوی پور در ابتدای این کارگاه به معرفی موکس ملی آرمان پرداخت و به ویژگی های یک تولید محتوای الکترونیکی مناسب اشاره کرد.

 

 

 

 


١٠:١٩ - سه شنبه ٢٤ دی ١٣٩٨    /    شماره : ١١٣١٤    /    تعداد نمایش : ٤٣٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: