اخبار > برگزاری کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان داورزن در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن:

برگزاری کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان داورزن در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان

با دعوت از رؤسای ادارات و حضور سرپرست فرمانداری، جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان داورزن برگزار گردید.

مهندس عبدالهی سرپرست فرمانداری  با اشاره به مطالب طرح شده در جلسه نشست فرمانداران با استاندار خراسان رضوی در خصوص مشکلات نظام ارجاع و سامانه سیب، به حل مشکلات سامانه و رفع چالش های در جهت افزایش رضایتمندی مردم تاکید نمود و اظهار داشت: در حوزه سلامت با سه مقوله بهداشت،درمان و سلامت مواجه هستیم که همکاران شبکه بهداشت بایستی با همکاری بین بخش در مسیرخدمت رسانی و تحقق اهداف دولت تدبیر وامید و نظام مقدس جمهوری اسلامی نهایت تلاش را بنمایند.

مهندس سلیمانی جانشین رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن اظهار امیدواری کرد، جلسات کارگروه با هدف ارتقای سلامت در سطح شهرستان و دستیابی به اهداف طرح تحول نظام سلامت، به صورت ماهیانه و منظم، با حضور همه اعضاء برگزار گردد.

وی گفت: با توجه به رونمایی از سند ملی پیشگیری از بیماری های غیر واگیر، همه دستگاه هاو ادارات دولتی، از جمله رسانه ها می توانند برای کنترل بیماری های غیرواگیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان را کمک کنند.

در ادامه جلسه مرتضی نهالدانی کارشناس واحد بیماری های شبکه، مطالب آموزش درخصوص بیماری ایدز و رونمایی از سند ملی پیشگیری از بیماری های غیر واگیر با چشم انداز ده ساله و برنامه استراتژیک کنترل HIV  ارائه نمود./ تاج مزینانی
٢٣:٠٤ - سه شنبه ٢٧ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٩٤٢٤    /    تعداد نمایش : ٧٩٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

منو اصلی
تقویم